Бойовики залишили дітям в «подарунок» чотири гранати

Бойовики залишили дітям в «подарунок» чотири гранати

В одному з районів біля окупованої Макіївки на Донбасі, в будівлі центру дитячої та юнацької творчості (ЦТДЮ) селища Ханжонкове, були знайдені бойові гранати. Про це повідомляє Сегодня.

-На першому поверсі, в приміщенні колишнього кафе робочі від центру зайнятості проводили прибирання і виявили важку картонну коробку. У ній лежали три гранати без детонатора і одна споряджена. Оточення, повідомлення МНС, доповіді в поліцію не було. Директор скомандувала нишком віднести коробку в поліцію,– розповів український волонтер Семен Кабакаєв.

Коли в дитячому центрі з’явилася небезпечна коробка, ніхто не знає. За словами Кабакаєва, в серпні-вересні 14-го року, весь перший поверх ЦТДЮ займав загін бойовиків.

Вікна були до половини закладені мішками з піском, а в підвалі природно була катівня, – стверджує волонтер. — Після того як бойовики переїхали, просто підмели і помили і прибрали мішки з підвіконь. 

Читайте також: П’яні військові РФ на краденому танку збили електроопору та знеструмили населений пункт на Донбасізагрузка...

Читайте також

Коментарі