Аваков підтримав сайт «Миротворець»

Аваков підтримав сайт «Миротворець»

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков виступив на підтримку сайту «Миротворець». Свою думку з цього приводу глава МВС висловив на сторінці в Facebook.

-Ясно скажу — в продовження дискурсу, що набирає обертів, щодо «Миротворця»: так, я не визнаю ні ДНР, ні ЛНР, ні Кримську автономію у складі Росії, — як і нікого іншого, хто проголошує себе владою на окупованій українській землі! Я вважаю неможливим будь-які контакти з самозванцями окупаційною владою — неможливим і аморальним…У когось може бути інший резон — і це ваш вибір — співпрацюєте з окупаційною владою? Реєструєтесь у Безлеров і Гіркіних,які вбили сотні патріотів — це ваш вибір.. Але тільки не ховайте цей ваш вибір, звинувачуючи хлопців з сайту «Миротворець, — написав він.

Аваков також зазначив, що волонтери сайту «Миротворець» — зробили свій вибір — «боротися з окупаційною владою, а не реєструватися у них для роботи».

-Не про списки мова, і без того відкритих — не будьте наївними. Мова про підняте неадекватне виття проти волонтерів «Миротворця», які проводили не одну і не дві операції, добуваючи для спецслужб України безліч важливої інформації, — написав Аваков.

Глава МВС також зазначив, що «журналісти самі передали свої дані бандитам з окупаційного режиму».

Читайте також: «Миротворец» отвоевался: возмущение журналистов привело к закрытию ресурсазагрузка...

Читайте також

Коментарі