В київському Батанічному саду створять панно в стилі петриківського розпису

В київському Батанічному саду створять панно в стилі петриківського розпису

З нагоди відзначення Днів Європи в Україні 21-22 травня у Києві під час ІІ Всеукраїнського туристичного фестивалю «У гості до українців» відбудеться мистецька акція «Петриківка єднає».

«Соняшник в Україні — народний символ Сонця, праці й достатку, сили і добробуту. Тому всі відвідувачі нашого фестивалю зможуть долучитися до створення соняшникового побажання Україні та Європі тепла, миру й добробуту», — коментують організатори фестивалю.

На зеленій галявині Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка з’явиться панно розміром 2,5х2,5 м, на якому у стилі петриківського розпису Заслужений майстер народної творчості Тетяна Гарькава та студенти Дніпропетровського театрально-художнього коледжу гармонійно поєднають український прапор, соняшник та прапори країн-членів ЄС.

«Як відомо, мистецтво — це простір, який може об’єднати різних людей (незалежно від національності, країни походження, культури, стилю життя). Тож ця акція — це спосіб згуртувати, зблизити не лише українців, а й іноземних громадян, які живуть тут.

Петриківський розпис вже став яскравою візитівкою України у світі, тому панно — це ще й гарна нагода поринути в яскравий і кольоровий світ петриківки», — зазначають митці.

Акція «Петриківка єднає»- інтерактивна: кожен відвідувач фестивалю зможе долучитися до створення картини. Панно можна буде знайти на центральній алеї (поблизу сцени).

Час роботи фестивалю — з 11:00 до 19:00.загрузка...

Читайте також

Коментарі