Кияни стали частіше їздити на велосипеді

У Києві спостерігається позитивна динаміка щодо кількості велосипедистів на вулицях міста: у будні дні їх стало на 10% більше, у вихідні – на 33%.

Про це повідомляє Асоціація велосипедистів Києва з посиланням на дані останнього підрахунку велосипедистів у Києві. - Якщо порівняти дані осіннього підрахунку 2015 року із аналогічним у 2014 році, то можна прослідкувати позитивну динаміку: велосипедистів стало більше на 10%, - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що у 2015 році АВК нарахувала 2069 велосипедистів на 19 перехрестях Києва в осінній будній день (за 2 вечірні години), у 2014 році – 1865 велосипедистів. При цьому погодні умови в день підрахунку протягом двох років були приблизно однакові: температура повітря була +23-25 у 2014 році та +20-27 у 2015 році. - Що стосується вихідного дня, то восени 2015 року було зафіксовано значно більшу кількість велосипедистів, ніж восени 2014 року: 2561 порівняно з 1705. Отже, у вихідний осінній день за приблизно однакової погоди у Києві стало їздити на 33% більше велосипедистів у 2015 році, порівняно з 2014 роком, - наголосили в АВК. Відзначається, що восени у будній день на точках підрахунку було помічено 12% жінок та 88% чоловіків, у вихідний день жінок стало значно більше – 20% серед усіх велосипедистів.

- Дослідження в інших країнах свідчать, що чим більше доля жінок серед міських велосипедистів, тим безпечнішими є умови для руху велосипедистів на дорогах міста, - пояснили в АВК. Підрахунок також дав змогу виявити, що у вересні 2015 року велосипедисти рухалися по дорозі та по тротуару у будній день у пропорції 50/50. У вихідний день пропорція трохи змінюється: 46% їдуть по дорозі та 54% по тротуару.

- Найінтенсивніший рух по тротуару зафіксований на Московському мосту, Набережному шосе та Володимирському узвозі та по вулиці Бальзака, де є новозбудована вело доріжка, - йдеться в повідомленні.

У 2014 році приблизно стільки ж велосипедистів обирали тротуар та дорогу для їзди. У 2015 році було проведено два підрахунки велосипедистів: навесні (у квітні/травні) та восени (у вересні), у будній день та у вихідний.

Час для підрахунків обирався найбільш піковий: з 12 до 14 у вихідний день (суботу) та з 17 до 19 у будній (середа) як навесні, так і восени.

Рекомендуємо прочитати

Монетизація субсидій: про що замовчав Гройсман?

Гройсман обіцяє грошову винагороду від Уряду частині субcидіантів....

Це може бути цікавим

Через перейменування вулиць в Одесі відкрили кримінальну справу

Прокуратура Одеської області відкрила кримінальне провадження за фактом перейменування деяких вулиць міськрадою Одеси....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Експерт пояснив, чому політичні призначення відкидають Україну на 10 років назад

«Політичні призначення себе не виправдали....