«Атеїсти Росії» хочуть боротися за свої права

«Атеїсти Росії» хочуть боротися за свої права

У Москві відбувся з’їзд організації «Атеїсти Росії». Організація створюється для «відновлення в країні рівності прав атеїстів і віруючих».

Про це заявив голова оргкомітету Ілля Ульянов, пише 24today.

Віруючі і атеїсти повинні володіти однаковими правами, держава не має права втручатися в справи церкви, а й церква не повинна втручатися в справи держави. Якщо закон про захист прав віруючих є, то і про захист прав атеїстів повинен бути, — сказав Ульянов.

За його словами, в даний час релігійні організації, в першу чергу Російська православна церква, роблять спроби поширення свого впливу на всі сфери життя, освіту, виховання і соціальні сфери.

Ми налаштовані на діалог з віруючими, ми поважаємо почуття віруючих, але ми проти впливу релігійних інститутів як корпорацій. Повинна бути організована масова пропаганда за науковий світогляд, проти» мракобісся «. Єдиний можливий спосіб для цього — створення системи антиклерикальної боротьби, єдиного атеїстичного центру з відділами у всіх регіонах, проведення масштабних антиклерикальних дій, — підкреслив він.

Метою організації стане мобілізація суспільства спільно з лівими силами для боротьби з впливом релігійних інститутів на суспільство.

Читайте також: З холдингу РБК звільнили Баданіназагрузка...

Читайте також

Коментарі