В Україні зник ще один користувач BlaBlaCar

В Україні зник ще один користувач BlaBlaCar

Ще один хлопець зник під час подорожі за допомогою програми пошуку попутників «BlaBlaCar». Про це повідомляють в соцмережах.

— Новицький Анатолій Петрович. 10.02.1991 р.н. виїхав з Києва приблизно о 08:30 29 квітня в сторону Херсона за допомогою програми «BlaBlaCar» і по сьогоднішній день не приїхав на місце призначення, – пише керівник програми «Сирітству – ні!» Дар’я Касьянова.

Зазначається, що номер машини, на якій Анатолій виїхав з Києва, поки невідомий. Всіх, хто що-небудь знає про місцезнаходження Анатолія, просять телефонувати за телефоном 050 737 89 14.

Нагадаємо, в квітні Україну шокували новини про зниклого аналогічним чином львів’янина Тараса Познякова. Він знайшов попутників на поїздку за маршрутом Львів – Київ через «BlaBlaCar» і зник безвісти, останній раз виходив на зв’язок під час зупинки на заправці приблизно в 40 км від Києва. Також вдалося встановити, що автомобіль з’їхав з траси в районі с. Бобриця, в 23-26 км від Києва.

У справі про зникнення Тараса поліція оголосила в державний розшук двох підозрюваних: 36-річного жителя Чернівців, вихідця з Росії Дмитра Голубова (позивний «Тоф») і 25-річного громадянина Росії Луана Кингисеппа (позивний «Лука») з Макіївки Донецької обл.загрузка...

Читайте також