Український Піросмані повернувся з Гімалаїв і представляє свою першу в житті персональну виставку

Сьогодні у Києві в галереї «Митець», вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),12 відкрилась унікальна виставка київського художника Ярослава Стеценка.

Ім`я київського художника Ярослава Стеценка мало що може сказати поціновувачам сучасного мистецтва. Проте його творчий шлях демонструє надзвичайну магію творчого натхнення, що змінює долі та спонукає до пошуку власного покликання.

Вже у дорослому віці, відкривши в собі потяг до живопису, Ярослав поклав на вівтар свого захоплення кар`єрну та соціальну стабільність. Продавши бізнес - успішне кафе в столиці, він, як колись у XIX столітті його знаменитий грузинський колега, художник-примітивіст Ніко Піросмані,  облишив буденні справи  та поринув у примхливий світ почуттів, образів, у світ пошуку сенсу існування.

Звільнившись від тягаря повсякдення, Ярослав поїхав в загадкову Індію, кілька тижнів подорожував країною, виправдовував на міцність  свої переконання, шукав нового змісту буття. Дійшов у своїх блуканнях аж до самих величних Гімалаїв.  Урешті-решт зрозумів, що обрання життєвого шляху це не випадковість, а тонкий процес, який повинен йти від самої глибини серця і душі. Повернувшись в Україну оновленим та мудрішим, Ярослав вирішив повністю присвятити себе малюванню.

«Мій живопис можна охарактеризувати, як новий, свіжий, неупереджений, непередбачуваний та незіпсований погляд на сучасне мистецтво і на те, яким воно може бути», - пише в своєму буклеті Ярослав Стеценко. І він не перебільшує - дійсно в його роботах кожен може знайти щось своє, потаємне й подекуди вони чимось нагадують по духу картини легендарного Піросмані.

 Якщо у вашому серці не заіржавіли струни невимушеного сприйняття навколишнього світу, якщо ви романтик та здатні відчувати поезію життя – вас неодмінно зацікавить мистецтво Ярослава.  Дещо наївне, подекуди беззахисне, але надзвичайно щире та глибоке у прагненні бачити світ добрішим, дотепнішим, різнобарвним…

Рекомендуємо прочитати

Два украинских банка объединяются

Два украинских банка – "Экспресс-Банк" и "Индустриалбанк" – объединяются....

Це може бути цікавим

Учасник АТО трагічно загинув на Вінниччині

В результаті вибуху гранати в приватному будинку у Вінницькій області загинув 48-річний учасник АТО....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві кинули за ґрати чоловіка за знущання над котом

Голосіївський суд Києва виніс вирок Дмитру Кияниці, якого у квітні минулого року....