У Нідерландах дозволили евтаназію дівчині, яка пережила сексуальне насильство

Голландська комісія з евтаназії дозволила провести евтаназію молодій жінці, яка страждала посттравматичним стресовим розладом. У повідомленні комісії зазначається, що вік жінки в проміжку від 20 до 30 років.

Як пише Такие дела з посиланням на The Independent, мешканка Нідерландів страждала хронічною депресією, галюцинаціями і анорексією після того, як в дитинстві пережила сексуальне насильство. Вона проходила інтенсивну психотерапію, але за словами лікарів, її стан навряд чи можна покращитися. Про смертельну ін'єкцію жінка попросила сама ще два роки тому.

Рішення дозволити евтаназію молодій жінці, яка страждає на психічні захворювання, викликало широке обговорення в європейських країнах, де евтаназія ще не отримала остаточної оцінки.

- Лякає, що психіатри зможуть розглядати евтаназію як відповідь на складні психологічні травми, отримані через сексуального насильства, - заявив керівник правозахисної організації Distant Voices Ніккі Кенвард.

На думку ряду британських парламентаріїв, дозвіл евтаназії в даному випадку тільки погіршує становище жертв насильства і підштовхує їх до суїциду. У вересні минулого року британський парламент вже відхилив законопроект про отримання смертельних препаратів тяжкохворими пацієнтами.

При евтаназії лікар вводить хворому смертельні препарати, а при асистував самогубство пацієнту дають речовини, які він приймає сам. Нідерланди в 2002 році стали першою країною, що легалізувала добровільний відхід пацієнтів з життя, при цьому евтаназія була визнана юридично «прийнятною» ще в 1984 році. На сьогодні евтаназія легалізована також в Бельгії, Швейцарії, Люксембурзі, Канаді та деяких штатах США; в Німеччині дозволено асистування самогубству.

Читайте також: У Києві чоловік протягом півроку розбещував дочку своєї співмешканки

Рекомендуємо прочитати

Фотография оказалась средством от складирования ненужных вещей

Помимо инноваций современная экономика ориентирована на принципы вторичного использования....

Це може бути цікавим

У столиці запускають низку проектів по захисту дітей-сиріт

Геннадій Кірія, заступник Голови Київської міської «Батьківщини Молодої», разом з молодими батьківщинівцями, 26 червня, відвідали Святошинський дитячий будинок-ін....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве изменят режим работы метро ко Дню Конституции

На День Конституции в Киеве - 28 июня - метро будет работать на час дольшеОб этом сообщили в пресс-службе Киевского метро на их официальном сайте....