На Київщині з’явився «командир маршруток»

На Київщині з’явився «командир маршруток»

У Київській області створено державну транспортну компанію для пасажирських перевезень.

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації № 124 від 19 квітня 2016 року у Київській області створено Державне Підприємство «Державна транспортна компанія» для контролю та вирішення питань пасажирських перевезень.

За словами першого заступника голови Київської облдержадміністрації Лева Парцхаладзе, підприємство створюється з метою підвищення якості перевезень пасажирів, модернізації рухомого складу, боротьби з нелегальними перевізниками та оперативного вирішення проблем, що виникають на маршрутах.

«У Києві подібна організація «Київпастранс», яка займається пасажирськими перевезеннями в столиці, діє ще з 2001 року. Тоді як в Київській області — столичному регіоні — транспортна система складна, перенасичена і слабо регульована, а якість пасажирських перевезень залишає бажати кращого. І це при тому, що тільки за січень-березень 2016 року в Київській області було перевезено 24 млн пасажирів, а через регіон проходять більшість міжнародних і державних доріг, обласних, міських і приміських маршрутів у різних напрямках», — зазначив Лев Парцхаладзе.

Він підкреслив, що створене підприємство вже активно працює над такими першочерговими проектами, як:

— організація мережі автостанцій по всій області з залами очікування, закладами харчування та всіма зручностями для пасажирів;

— оновлення всього рухомого складу перевізників області на транспортні засоби не старші 5 років;

— упорядкування маршрутної мережі пасажирських перевезень і легалізація перевізників з метою впровадження контролю стану рухомого стану та водіїв;

— створення спеціальних паркінгів для великовантажного транспорту.загрузка...

Читайте також