Сумські лікарі, які чотири місяці працюють без зарплат, оголосили голодування

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

У місті Ромни Сумської області лікарі лінійної поліклініки місцевої станції СТГО «Південна залізниця», яку планують закрити, зранку пiд мiськрадою розпочали попереджувальне голодування, яке триватиме до 18:00.

\r\n

Як розповів головний лікар поліклініки Володимир Зіньков, представники місцевої влади відмовились від спілкування з протестувальниками та журналістами. Втім, мера міста випадково побачили під час того, як він намагався піти з міськради через чорний вихід та провели на акцію.

\r\n

- Однак порозуміння не відбулося. Міська влада відмовляється виконати навіть наші мінімальні вимоги, - каже Володимир Зіньков.

\r\n

За його словами, вони полягають у тому, щоб персонал у разі реорганізації скоротили згідно чинного законодавства з вихідною допомогою та наданням іншого місця роботи. Наразі ж лікарів намагаються підштовхнути до звільнення за власним бажанням без конкретних пропозицій щодо подальшого працевлаштування. Програмою максимум же для лікарів, як раніше повідомляли активісти Соціального руху, є приєднання поліклініки до району та дозвіл на використання матеріально-технічної бази на благо громади.

\r\n

Окрім того, лікарі вже чотири місяці не отримують зарплати через виключення з мережі фінансування. При цьому міська влада виплачувати гроші відмовляється.

\r\n

- Вони на папері реорганізували поліклініку, але по факту ми працюємо, приймаємо пацієнтів. Поліклініка є в реєстрі, є ліцензія, печатка дійсна, - каже лікар.

\r\n

За словами Володимира Зінькова, в ході акції перед міськрадою також працює терапевт, який дає рекомендації всім бажаючим. Загалом у голодуванні приймають участь 35 медпрацівників. Якщо діалогу з міською владою не відбудеться, то вони обіцяють у понеділок продовжити голодування та перекрити дорогу біля міськради. Не виключають лікарі і проведення акції у Києві. Як відомо, вони вже приймали участь у столичному профспілковому протесті наприкінці квітня. Тоді їм вдалося поспілкуватись з першим віце-прем’єром В’ячеславом Кириленком, однак результатів переговори не принесли.

\r\nhttps://youtu.be/wit6ylWkpSg\r\n

Читайте також: На Сумщині лікарі протестують проти ліквідації поліклініки

\r\n 

Рекомендуємо прочитати

Боевик Захарченко поддержал президентские амбиции Савченко

Главарь боевиков "ДНР" Александр Захарченко поддержал президентские амбиции депутата Надежды Савченко....

Це може бути цікавим

Парасюк скоїв нечувану витівку за кермом авто

Народний депутат України Володимир Парасюк полюбляє фотографуватися під час руху автомобіля, перебуваючи за його кермом....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Луценка вимагають розслідувати справи магазину «GRAFF», Юрія Швачка та Лідії Романько

Активістів, а також адвокатів потерпілих, які взяли участь у акції непокоїть багаторічне затягування цих справ, тому серед вимог – особистий контроль Луценка за їх розслідуванням....