Роботу станції метро «Вокзальна» обмежать до четверга

Роботу станції метро «Вокзальна» обмежать до четверга

Завтра на станції метро «Вокзальна» фахівці розпочнуть капітальний ремонт ескалаторів.  На період ремонту у години пік станцію закриватимуть на вхід.

Повідомили у прес-службі КМДА.

Так, до четверга станція «Вокзальна» не прийматиме пасажирів з 7:00 до 9:30 та з 16:00 до 19:30 години. У п’ятницю вхід не працюватиме з 7:00 до 9:30 та з 14:30 до 19:30, а у суботу з 7:00 до 9:00 ранку.

У зазначений час два з трьох ескалаторів працюватимуть на підйом, один знаходитиметься у ремонті. Такий графік роботи обумовлюється необхідністю вивезення пасажирів на поверхню та уникнення скупчення людей на станції, — повідомили у КМДА.

Відповідно до графіку, відбуватиметься плановий капітальний ремонт почергово двох ескалаторів на станції «Вокзальна» до 6 вересня 2016 року. 

Упродовж цього терміну 7 потягів далекого сполучення зупинятимуться на станції «Святошин». Такі заходи не тільки дозволять зменшити навантаження на станцію «Вокзальна», а й заощаджуватимуть час пасажирам, які прямують з/до західної частини Києва, — додали у прес-службі.

Читайте також: У столиці пройдуть сезонні ярмаркизагрузка...

Читайте також

Коментарі