Магера готовий працювати в новому складі Центрвиборчкому

Магера готовий працювати в новому складі Центрвиборчкому

Заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Андрій Магера готовий працювати в новому складі Центрвиборчкому.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

Якщо буде довіра і з боку Президента, і парламенту, я готовий працювати в ЦВК, — сказав Магера.

Він також відмовився відповідати на запитання, чи готовий він очолити ЦВК, якщо буде така пропозиція: «Про це зарано говорити і давати відповідь на це запитання, і не тому, що я якось лукавлю».

Крім того, Магера зауважив, що бачить значно більше плюсів, ніж мінусів у роботі цієї каденції ЦВК, а що стосується змін у роботі — вони мають початися з виборчого законодавства.

Я думаю, що зміни в першу чергу мають стосуватися   виборчих законів. Можливо, потрібно ухвалювати виборчий кодекс, оскільки в дуже великій мірі якість виборчого процесу залежить від виборчої системи, що застосовується на тих чи інших виборах зокрема. Я не договорив про мажоритарні виборчі округи у ВР, повірте, який би склад ЦВК не проводив, в мажоритарних округах, там завжди будуть проблеми, великі чи менші. Тому що мажоритарний округ —  це певною мірою спокуса використання певної корупційної складової, адже переможець отримує все. Тому, на мою думку, в українських умовах треба переходити до пропорційної виборчої системи з відкритими списками, — наголосив заступник голови ЦВК.

Читайте також: Росія «заморозить» зростання зарплат на найближчі два рокизагрузка...

Читайте також

Коментарі