Колишній мер Лондона виявився затятим путіністом

Колишній мер Лондона виявився затятим путіністом

 — Якщо хочете приклад міжнародної політики ЄС, сфабрикованої на коліні, і претензій ЄС на оборонну політику, з яких виростають справжні проблеми, подивіться, що сталося в Україні, — цитує Люсі Фішер в The Times  виступ колишнього мера Лондона Бориса Джонсона.

 — Претензії ЄС на власну міжнародну і оборонну політику  — ризик підриву НАТО ми бачили, що сталося в Боснії, ми бачили, що сталося в Україні.  Все, що з даного питання може зробити ЄС — викликати сум’яття і, як ми бачили на Балканах, трагічний, боюся, інцидент. І в Україні теж все пішло не так, — переконаний Джонсон.

 — Мені шкода, але @BorisJohnson зовсім нічого не знає про Україну, ЄС і Росію. Фанат Путіна, — написав у Twitter колишній прем’єр-міністр Швеції Карл Більдт.

 — Борис Джонсон сьогодні опустився ще нижче, приєднавшись до людей, подібним до Фаража, Ле Пен і Уайлдерса, які в те, що трапилося в Україні звинувачують ЄС, а не Володимира Путіна — заявив колишній міністр закордонних справ Великобританії Джек Стро.

Джонсон пізніше відповів, що така критика «гідна презирства», передає Фішер.

 — Я неодноразово засудив дії Володимира Путіна в Україну, — заявив Джонсон. — Сьогодні вранці я взагалі не згадував про російського лідера. Я тільки зауважив щось досить очевидне, — що дії ЄС в Україні далекі від ідеалу.загрузка...

Читайте також

Коментарі