Голова Одеської облради не визнає закидів у причетності до офшорного скандалу

Голова Одеської облради не визнає закидів у причетності до офшорного скандалу

Голова Одеської облради Анатолій Урбанський не вважає за доцільне коментувати закиди щодо невнесення у податкову декларацію відомостей про компанію Jameson Global Limited з Британських Віргінських Островів, співвласником якої є він, брат — нардеп Олександр Урбанський та ще дві особи.

Про це Урбанський написав у Фейсбуці.

Давати коментарі з приводу якогось матеріалу на якомусь сайті не маю бажання. При сучасних технічних можливостях розмістити фальшиві документи і списки на фейковому ресурсі може практично кожен. Як і відкрити псевдо-офшор — на будь-яке ім’я, — зазначив Урбанський.

Державний чиновник зауважив, що «ніколи не приховував, що прийшов в політику з бізнесу. Вся комерційна діяльність членів моєї сім’ї будувалася, будується і буде будуватися абсолютно законно і прозоро. Податки платяться, робочі місця створюються. Я повністю підтримую Президента в його бажанні створити умови, які унеможливлять використання офшорів в Україні. Але далеко від берега бізнес теж має право на життя, це є в усьому світі і не мені це обговорювати: це вибір комерсантів«.

Що коментувати, політична боротьба використовує різні прийоми. І цей метод, на жаль, теж використовується. Якщо зі мною стали вести війну таким чином, значить, я свою діяльність веду правильно і здорово комусь заважаю, — додав він.

За словами Урбанського, «Одеська область — не гаманець. Вона — як земля, на якій потрібно довго і тяжко трудитися, щоб отримати урожай. Красти тут нікому не дозволимо«.

Читайте також: Нардепи вимагають розслідувати причетність Порошенка до офшорної компаніїзагрузка...

Читайте також

Коментарі