8 березня хочуть зробити робочим днем

8 березня хочуть зробити робочим днем

Інститут національної пам’яті готує законопроект, в якому пропонує зробити 9 травня і 8 березня робочим днем.

За словами голови Інституту Володимира В’ятровича, це допоможе уникнути провокацій під час святкування в Україні перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

— Ми готуємо проект закону про державні свята, мета якого — суттєво скоротити кількість вихідних. Я переконаний, що це абсолютно прийнятно для тієї ситуації, в якій перебуває Україна. Одна з наших пропозицій — зробити 9 травня робочим днем. Але він залишиться святом, увагу до старшого покоління, учасників війни не буде зменшено, — сказав історик в коментарі «Гордон«

В’ятрович зазначив, що «всі законодавчі зміни поки що на стадії обговорення».

 Я вважаю, що серед вихідних, які варто скасувати, не лише 9 травня, а й 2 травня, а можливо, і 1 травня, і, можливо, 8 березня. Але законопроект поки в стадії формування, ми подивимося на реакцію людей , — додав він.

Глава Інституту національної пам’яті підкреслив, що «будь-які зміни та реформи викликають опір, але якщо суспільство рухається і розвивається, його треба долати».

— Було опір тому, щоб 8 травня в новому форматі відзначати День пам’яті і примирення, проте, ця нова традиція, безумовно, вже прижилася, — нагадав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі