За останні 12 місяців резерви України зросли на 37,5% - НБУ

За попередніми даними міжнародні резерви України на 1 травня 2016 року становлять $13 млрд 241 млн. 

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Після скорочення обсягу резервів у березні, протягом квітня їх обсяг зріс на 4,1%, або $519,5 млн, майже повернувшись до рівня, досягнутого на початок 2016 року.

Як зазначається, збільшення резервів у квітні відбулося насамперед завдяки купівлі Нацбанком іноземної валюти для згладжування надмірних коливань на міжбанківському валютному ринку та поповнення резервів.

Чиста купівля валюти НБУ протягом місяця становила $675,8 млн. Зокрема, протягом місяця було проведено 13 валютних аукціонів, під час яких чиста купівля валюти становила $528,4 млн.

Також нарощуванню резервів сприяло надходження на користь уряду у сумі $661,1 млн. З них $651,1 млн доларів від розміщення облігацій внутрішньої державної позики, номінованих у доларах, та 10 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

- Збільшення резервів відбулося, незважаючи на проведення платежів Кабміну з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті у сумі 114 млн доларів. У тому числі $58,4 млн було спрямовано на обслуговування за державними цінними паперами, - йдеться у повідомленні.

За результатами місяця обсяг міжнародних резервів України покриває 3,4 міс. імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань і поточних операцій Кабміну та Національного банку України, резюмували у регуляторі.

Читайте також: 

Рекомендуємо прочитати

В Одессе сорвали памятную доску Жукову

Неизвестные сорвали памятную доску с изображением маршала советского деятеля Георгия Жукова....

Це може бути цікавим

Волонтер: В Украине идут две войны

В Украине в настоящее время идут две разные войны....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

З'явився калькулятор для розрахунку шансів вижити при раку

Вчені розробили спеціальний калькулятор, що дозволить вирахувати шанси на виживання при раку кишківникаЗа розробку взялися науковці з Ноттінгемського університ....