З організованою злочинністю боротиметься новостворений поліцейський підрозділ

Новостворений підрозділ спеціального призначення «КОРД» задаватиме високі стандарти всій Національній поліції, а професіоналізм та патріотизм українських поліцейських стануть запорукою ефективної боротьби з організованою злочинністю.

На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, виступаючи на церемонії завершення двомісячного курсу навчання та вручення дипломів бійцям спецпідрозділу «КОРД», що відбулася у п’ятницю в центрі підготовки поліцейських.

Одним з головних завдань держави О.Турчинов назвав захист громадян від зовнішнього і внутрішнього ворога.

«Ми повинні чесно говорити: в умовах соціально-економічної кризи, у якій перебуває Україна, оргзлочинність, особливо озброєна, сьогодні підводить голову, - сказав він. -  Боротьба з озброєною злочинністю - ваша головна задача».

О.Турчинов висловив переконання, що знання, яких набули поліцейські під час підготовки, їхні «переконання, патріотизм і професіоналізм дозволять зупинити або знищити злочинців». «Я вірю, що ви гідно впораєтеся з цим завданням», - заявив Секретар РНБО України.

 «Ми повинні виправдати довіру українських громадян, які сьогодні віддають величезний ресурс нашим силовим структурам», - наголосив Секретар РНБО України. «Головне моє побажання - щоб з усіх найнебезпечніших і відповідальних завдань ви завжди поверталися живими», - сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів, О.Турчинов зазначив, що від якості підготовки підрозділу «Корд» залежатиме життя наших громадян та життя самих поліцейських. «Ми ставимо завдання підготувати наших спецпризначенців відповідно до кращих світових стандартів. І наш «Корд» не повинен ні в чому поступатися кращим європейським та американським відповідним підрозділам. Саме тому ми вдячні інструкторам, які працюють з нашими бійцями та передають найкращий досвід», - сказав він.

О.Турчинов наголосив також, що озброєння та технічне оснащення підрозділу мають відповідати найкращим світовим стандартам. «Це стосується і військової техніки, і зброї, які сьогодні надано авангарду нашої поліції», - сказав він, додавши, що броньовані автомобілі «Варта» та автоматична зброя, вироблені в Україні, які сьогодні передаються «КОРДу», нічим не поступаються, та є значно дешевшими, ніж європейські та американські аналоги.

«Це для нас дуже важливо, бо з самого початку ми повинні підняти високо планку. Саме «КОРД» має задавати стандарти іншим підрозділам, які працюватимуть в Національній поліції», - резюмував він.

У заході взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Ученые выяснили, какая страна может оказаться родиной древнейшей цивилизации

Неожиданная находка в Перу, говорящая о том, что рядом со знаменитыми пирамидами в долине Чикама уже 15 тысяч лет назад жили люди, говорит о сверхбыстрых темпах развития цивилизации в Новом Свете, заявляют ученые в статье, опубликованной в журнале Science Advances....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

"Кассини" получил уникальные фотографии Сатурна в день солнцестояния

Зонд "Кассини" получил новые фотографии Сатурна и знаменитого шестиугольного урагана на его северном полюсе во второй день солнцестояния на планете-гиганте, свидетелем которого он смог стать за 13 лет работы на ее орбите, сообщает НАСА....