У Естонії зняли з продажу російські пропагандистські книги про Україну

У Естонії зняли з продажу російські пропагандистські книги про Україну

З полиць естонських книжкових торгових мереж «Apollo» і «Rahva Raamat» зняли пропагандистські книги російських видань, що зневажливо відгукуються про українців, українську культуру і Українську державу.

Про це повідомляє «Укрінформ«.

Вважаю, що це хоч і тимчасова, тактична, але все ж перемога української громади в Естонії. Ми не дозволимо ображати нас, нашу мову, культуру і державу, — сказала Віра Коник, голова Конгресу українців Естонії.

Зазначається, що вилучили з продажу українофобські видання, що випускаються в Росії, серед яких, наприклад, Лев Вершинін, «Україна – вічна руїна»; Андрій Ваджра, «Україна, якої не було», «Самогубство України»; Олександр Широкорад, «Битва за Україну», «Битва за Крим», «Битва за Новоросію»; Едуард Лімонов «Київ капут»; Дмитро Пучков (Гоблін), «Україна це Росія»; Микола Старіков, «Україна. Хаос і революції – зброя долара»; Дмитро Рогозін, «НАТО і Росія»; Олександр Дугін, «Євразійський реванш Росії», «Нова формула Путіна» тощо.

У той же час, прес-секретар мережі «Rahva raamat» Айрі Ілліссон на запит місцевої російськомовної газети «Вечерка» заявила, що книги тимчасово вилучені з продажу «для аналізу змісту». А активіст місцевого «руського міра» на сторінках тієї ж газети зажадав повернути пропагандистську літературу на полиці.

Читайте також: Російський банк розпродує непрофільні активи українських меткомбінатівзагрузка...

Читайте також

Коментарі