Три відповіді для неофітів «Вільної економічної зони ДНР-ЛНР».
———
Поважаю Георгія Туку за те, що шукає, перш за все державний інтерес. За те що готовий підтримувати дискусію. Хоч ми і мислимо в різних системах координат.
Кричати «Тука — Зрадник» точно не буду:) Але і погодиться з запропонованим аргументами не можу.
———
«1. Вводні дані: Украіна перерахувала на територію ОРДЛО більше 30 млрд грн.
Питання: хто виграє від того, коли на ці кошти будуть купуватись не українські товари, а товари агресора?»

Відповідь: Від цього виграли б 1,5-2 млн біженців, якщо б отримали ці гроші для влаштування життя в Україні. 15-20 тыс. грн. на людину – відчутна допомога. І пішли б купувати українські товари, або європейські, або будь-які, окрім російських, якщо Україна заборонить ввезення російських товарів.

«2. Вводні дані: можливо для вас є таємницею, але в багатьох випадках атаки орків на великі підприємства з метою захоплення відбивали самі працівники цих підприємств, які отримують заробітну плату з України (сплачуючи всі податки в наш бюджет, в тому числі — військовий збір і в пенсійний фонд).
Питання: чи будуть ці тисячі працівників відстоювати ці підприємства, якщо Україна припинть виплати?»

Відповідь: Не будуть – то й не треба. Натомість вони будуть вимагати робочих місць та заробітної плати від захарченків-плотніцких. А якщо допомога при виїзді в Україну складатиме 15-20 тис. грн, які ми візьмемо у питанні 1 – то вони подумають що не така вже погана ідея виїхати з цього дурдому.

«3. Вводні дані: лише в «УкрЗалізниці» на території ОРДЛО працює більше 20 000 робітникві.
Питання: куди подадуться ці люди в разі втрати роботи? Яка кількість з них від безвиходу піде в «народну міліцію»? Яка вірогідність того, що вчорашній машиніст, охороняючий блок-пост, здуру не пальне в нашого бійця?»

Відповідь: З такою логікою потрібно всім без виключення жителям окупованих територій призначити пожиттєве грошове утримання, а то раптом вони від безвиходу підуть в «народну міліцію» або пальнуть в нашого бійця.
————
Законопроект 2593 «Про тимчасово окуповану територію України» дає реальну альтернативу Мінськими угодам. Нам потрібна ця тимчасова «Китайська стіна» поки ми не окрепнем, не розберемося з корупцією, не піднімемо рівень життя і не зможемо проводити незалежну зовнішню політику.

автор: Семен Семенченкозагрузка...

Читайте також

Коментарі