Три відповіді для неофітів «вільної економічної зони ДНР-ЛНР»

Три відповіді для неофітів «Вільної економічної зони ДНР-ЛНР». -------- Поважаю Георгія Туку за те, що шукає, перш за все державний інтерес. За те що готовий підтримувати дискусію. Хоч ми і мислимо в різних системах координат. Кричати "Тука - Зрадник" точно не буду:) Але і погодиться з запропонованим аргументами не можу. --------- «1. Вводні дані: Украіна перерахувала на територію ОРДЛО більше 30 млрд грн. Питання: хто виграє від того, коли на ці кошти будуть купуватись не українські товари, а товари агресора?»

Відповідь: Від цього виграли б 1,5-2 млн біженців, якщо б отримали ці гроші для влаштування життя в Україні. 15-20 тыс. грн. на людину – відчутна допомога. І пішли б купувати українські товари, або європейські, або будь-які, окрім російських, якщо Україна заборонить ввезення російських товарів.

«2. Вводні дані: можливо для вас є таємницею, але в багатьох випадках атаки орків на великі підприємства з метою захоплення відбивали самі працівники цих підприємств, які отримують заробітну плату з України (сплачуючи всі податки в наш бюджет, в тому числі - військовий збір і в пенсійний фонд). Питання: чи будуть ці тисячі працівників відстоювати ці підприємства, якщо Україна припинть виплати?»

Відповідь: Не будуть – то й не треба. Натомість вони будуть вимагати робочих місць та заробітної плати від захарченків-плотніцких. А якщо допомога при виїзді в Україну складатиме 15-20 тис. грн, які ми візьмемо у питанні 1 – то вони подумають що не така вже погана ідея виїхати з цього дурдому.

«3. Вводні дані: лише в "УкрЗалізниці" на території ОРДЛО працює більше 20 000 робітникві. Питання: куди подадуться ці люди в разі втрати роботи? Яка кількість з них від безвиходу піде в "народну міліцію"? Яка вірогідність того, що вчорашній машиніст, охороняючий блок-пост, здуру не пальне в нашого бійця?»

Відповідь: З такою логікою потрібно всім без виключення жителям окупованих територій призначити пожиттєве грошове утримання, а то раптом вони від безвиходу підуть в «народну міліцію» або пальнуть в нашого бійця. ------------ Законопроект 2593 "Про тимчасово окуповану територію України" дає реальну альтернативу Мінськими угодам. Нам потрібна ця тимчасова "Китайська стіна" поки ми не окрепнем, не розберемося з корупцією, не піднімемо рівень життя і не зможемо проводити незалежну зовнішню політику.

автор: Семен Семенченко

Рекомендуємо прочитати

«Травоядный хищник» заставил ученых пересмотреть эволюцию динозавров

Еще в 2015 году, когда палеонтолог Фернандо Новас (Fernando Novas) и его коллеги впервые описали мелкого «чилизавра» Chilesaurus diegosuarezi, он стал сенсацией....

Це може бути цікавим

Ученые выяснили, за что фанаты любят «Игру престолов» больше всего

Исследователи не прекращают подводить все новые итоги относительно феноменально популярного сериала «Игра престолов» и его зрителей....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве на Андреевском спуске образовался огромный провал

Проседание почвы вызвало появление огромного провала на Андреевском спуске в Киеве....