Гройсман відхилив прохання Москаля про відставку

Гройсман відхилив прохання Москаля про відставку

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відхилив прохання голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля про відставку. Про це прем’єр написав на своїй сторінці в Facebook.

— Нікому не дозволю розмовляти зі мною мовою ультиматумів. Геннадій Геннадійович, незважаючи на Ваше прохання, подання на Ваше звільнення готувати не збираюся. Роботи, яку повинні зробити — і, сподіваюся, разом — багато. Давайте разом закладемо нову традицію щодо призначення керівних кадрів в митній службі на основі публічних конкурсів за участю громадських організацій. І цю традицію почнемо впроваджувати саме Закарпатської митниці, — йдеться в повідомленні.

Гройсман підкреслив, що «немає жодного значення, яка контрабанда йде через митницю», треба «зупинити будь-яку контрабанду взагалі».Тому він звернутися в Службу безпеки і Національне антикорупційне бюро України з вимогою перевірити факти, наведені в листі Москаля.

Також прем’єр повідомив, що під час свого візиту у Львівську область має намір відвідати один з прикордонних переходів для засудження проблем на Львівській митниці.

— А Вас (Геннадій Москаль — ред.) разом з керівництвом Закарпатської митниці чекаю у себе наступного тижня, — додав Гройсман.

Раніше голова Закарпатської ОДА повідомив, що вирушає у безстрокову відпустку.

Повідомляю, що з 7 травня йду у відпустку і повернуся на пост тільки тоді, коли на посаду начальника Закарпатської митниці повернуть Ст. Колеснікова, і коли в Києві перестануть розглядати Закарпаття, як полігон для політичних торгів і експериментів-, — заявив Москаль.загрузка...

Читайте також