Аналітики з Bellingcat встановили точний номер «Бука», яким був збитий малайзійський МН17. Ракета була маркована цифрами 332, що видає її приналежність до 53-ї бригади армії РФ.

Про це в ефірі еспресо TV заявив Алік Толер, один з членів слідчої групи.

«Сьогодні ввечері буде новий звіт по «Буку». Був невідомий точний номер, що складається з трьох цифр. Середню цифру не було видно, тому що її зафарбували. Ми встановили цю середню цифру — це 3. Номер «Бука» — 332. Ракета приналежна  53-й бригаді армії РФ», — розповів Толер.

За його словами, експерти також встановили точне місце, з якого була запущена ракета — це точка в 7-8 км на південь від Сніжного.

Раніше експертно-журналістська група Bellingcat підвела підсумок розслідування відкритих джерел інформації про катастрофу літака MH17 17 липня 2014 року в Донецькій області.

«Боїнг» на Донбасі міг збити «Бук» з 53-й зенітно-ракетної бригади, що базується під Курськом. Малайзійський «Боїнг» був збитий 17 липня 2014 року в районі міста Торез Донецької області. На борту знаходилися 298 чоловік, всі вони загинули в результаті катастрофи.загрузка...

Читайте також