Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав глава ГУ Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

«Свята святами, але розслаблятися не можна. Посилений варіант несення служби поліцією Донеччини в передсвяткові та святкові дні дає результат. По-перше, порушень громадського порядку не було зареєстровано. По-друге, активні оперативно-розшукові заходи дозволили встановити і затримати 9 бойовиків НВФ ДНР, оголосити підозру за вчинення правопорушень — 8 особам, щодо 5 з них обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою», — розповів він.

«Затримати не просто мешканку Краматорська, жінку, 1973 року народження, а підібрану Гіркіним начальника бандитського «громадського харчування». З квітня 2014 року по червень 2015 року завідувала» громадським харчуванням «НВФ «ДНР» в Слов’янську і в Донецьку, захопленому приміщенні УСБУ. Відподала за харчування бойовиків «ДНР» та розподіл гуманітарної допомоги. За її словами, служила під керівництвом громадянина РФ Миколи Давидова, працювала «за продукти — гуманітарка для своїх дітей». Після одного з конфліктів з Давидовим через «несправедливий розподіл гумпомощі» повернулася додому до Краматорська. Проводяться необхідні оперативні та слідчі заходи з метою встановлення її місця і ролі в системі злочинної організації «ДНР», — додав він.

Також Аброськін розповів і про решту затриманих:

Чоловік, 1979 року народження, житель Маріуполя. Брав активну участь в масових заворушеннях 9 травня 2014 року в Маріуполі, а також спробі захоплення військової частини №3057. Обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Чоловік, 1991 року народження, житель Красноармійська, кличка «Дімас». У жовтні-листопаді 2014 року перебував в НВФ «Російська православна армія», пройшов вогневу і тактичну підготовку в складі цього «підрозділу».

Чоловік, 1976 року народження, житель Бахмутського району. У червні 2014 року озброєний стояв на «бойовому чергуванні» на блок-посту при в’їзді в Дебальцеве. Обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Чоловік, 1989 року народження, громадянин Азербайджану, проживав в Миколаївці (Слов’янськ). У квітні-травні 2014 року, під час окупації озброєний «патрулював» місто, «здійснював пропускний режим» на блок-посту при в’їзді в місто. Обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Чоловік, 1980 року народження, житель Авдіївки. У липні 2014 року озброєний стояв на «бойовому чергуванні» на блок-посту в Авдіївці. Обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Чоловік, 1980 року народження, житель Великоновосілківського району. Під час захоплення Карлівки цього ж району брав участь в будівництві блок-постів бойовиків, «патрулював» населений пункт.

Чоловік, 1957 року народження, житель Мар’їнки. Передавав інформацію бойовикам «ДНР» про дислокацію українських військових.

Чоловік, 1989 року народження, житель Волновахи. З квітня по липень 2014 року «служив» в НВФ «Восток».загрузка...

Читайте також