Помічник президента РФ Владислав Сурков не задоволений ватажком «ДНР» Олександром Захарченком і планує віддати командування збройними провокаціями проти сил АТО «міністру оборони «ДНР», повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

— 29 квітня у Сніжному відбулась закрита нарада керівного складу «ДНР» за участю російських кураторів: помічника президента РФ Владислава Суркова, заступника головнокомандувача СВ ЗС РФ генерал-полковника О.Лєнцова, командувача 58 Армії ЗС РФ генерал-лейтенанта А.Гурульова та командувача 1 Армійським корпусом генерал-майора ЗС РФ В.Асапова, а також чотирьох представників бізнесових кіл регіону.

Основна увага приділялась питанням розвитку обстановки на лінії зіткнення та планам подальших дій; стану промислової інфраструктури, а також вивезенню на територію РФ виробничих потужностей з Харцизька, Тореза, Шахтарська, — повідомляє ГУР.

Росіяни не задоволені неспроможністю Захарченка витіснити сили АТО з позицій у районі Авдіївки та розподілити російську фінансову і військову допомогу. Тому організацію подальших збройних провокацій у районах Ясинуватої, Авдіївки, Мар’їнки, Докучаєвська, Новотроїцького, Майорська, Зайцевого планується доручити «міністру оборони «ДНР» Кононову.

Нагадаємо, раніше Захарченко пообіцяв розстріляти нову місію ОБСЄ.загрузка...

Читайте також