На Перше травня у Києві згадали про історію та розповіли про євроінтеграцію

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

Сьогодні у Києві біля пам’ятника Івану Франку пройшла першотравнева акція. За словами учасників заходу з організації «Соціальний рух», в Україні саме Франко заклав традицію першотравня, долучившись до акції «Львівська маївка» у 1890 році. Основним завданням вони проголосили боротьбу проти влади олігархів та російського імперіалізму. У заході взяли участь до 40-60 осіб. 

\r\n

За словами одного з активістів, юриста Віталія Дудіна, наразі українські наймані працівники не мають іншого вибору, окрім боротьби за свої права. Оскільки наразі у нас найнижча зарплата в Європі, одна з найменших відпусток, високий рівень тінізації та порушень зі сторони роботодавців. Також влада лобіює прийняття нового Трудового кодексу, норми якого суперечать інтересам більшості громадян.

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=6ft33C0_XFw&feature=youtu.be\r\n

Також в ході заходу виступав економіст Захар Попович, який наголосив, що виведення грошей олігархами в офшори є спільною проблемою для всього світу. Однак саме в Україні влада. не побоюючись суспільного тиску, приймає закони, які дозволяють робити це легально. За його словами, саме тому потрібна адекватна політична сила, яка не дозволятиме цього.

\r\n

У свою чергу історик політолог Денис Пілаш наголосив, що ліві політичні сили в Україні на початку минулого сторіччя мали дуже багато прихильників  від вищезгаданого Франка, до Лесі Українки, Винниченка, Грушевського і т.д. І нинішні спроби переписати історію в консервативно-націоналістичному ключі свідчать про те, що влада намагається не допустити повторення ситуації зараз.

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=tW5A14HmLF0&feature=youtu.be\r\n

Також слово взяв лівий активіст Олександр Будило, який заявив, що в Україні ліві мають боротись за евроінтеграцію Росії, а російські - за повернення Україні Криму.

\r\n

В ході акції також виступила колишня операторка одного з телеканалів, яка розповіла про тиск зі сторони екс-роботодавців, який вона відчула після повернення з декрету. З метою створення належних умов на роботі вона закликала створювати профспілки.

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=xtUwtu3Gs_Y&feature=youtu.be\r\n

Також на мітингу активісти заспівали кілька пісень російського лівого опозиційного гурту \"Аркадій Коц\", які в тому числі присвятили Майдану та кримському анархісту, політв’язню Олександру Кольченко. Зважаючи на те, що Першотравень співпав з Великоднем, концерт розпочався з виконання \"Пісні про Ісуса\" - пісні американських соціалістів.

\r\n

Читайте також: Учасник першотравня у Києві зазнав нападу

Рекомендуємо прочитати

В российской тюрьме довели до самоубийства украинца

20-летний Станислав Труняков, который родился на Луганщине, покончил с собой, чтобы спасти себя от насилия....

Це може бути цікавим

У Путіна прокоментували санкції Євросоюзу

Рада Євросоюзу вирішила ще на шість місяців продовжити санкції проти Росії....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Почему убивают украинских разведчиков

В Украине парализована деятельность контрразведывательных подразделений, которые должны контролировать утечку информации по разведке....