Український канал показав карту держави без Криму

Український канал показав карту держави без Криму

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження телерадіокомпанії «МТВ-плюс» Мелітопольського району Запорізької області за трансляцію в ефірі карти України без Криму

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Національна рада, провівши перевірку ТОВ «Телерадіокомпанія «МТВ-ПЛЮС», смт Мирне Мелітопольського р-ну Запорізької обл., виявила порушення абзацу дев’ятого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (не допускається використання телерадіоорганізацій для трансляції телепередач, виготовлених після 1 серпня 1991 року, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України) та оголосила їй попередження», — йдеться в повідомленні.

13 лютого 2016 року в ефірі зазначеної телекомпанії в інформаційно-аналітичній програмі «Регіон. Підсумки» вийшов інформаційний сюжет «Спеціальний репортаж», в якому була продемонстрована карта України без Криму.

Директор компанії повідомив, що це була технічна помилка: під час монтажу сюжету про газопостачання міста ця карта була взята з інтернету через неуважність працівника. Керівник також зазначив, що колектив вибачився за цей прикрий інцидент перед глядачами, а працівнику завдано адміністративне покарання.

Однак факт порушення зафіксовано, тому регуляторний орган застосував санкцію.

Читайте також: Путін повідомив, коли запрацює четверта лінія енергомосту в Кримзагрузка...

Читайте також

Коментарі