У ЄС з 1 травня вступають у силу нові правила режиму митного союзу

У Євросоюзі з 1 травня вступають у силу нові правила режиму митного союзу, які повинні спростити ведення бізнесу в сфері торгівлі в Європі. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Єврокомісію.

"Нові правила митного союзу повинні спростити ведення бізнесу в сфері торгівлі в Європі і забезпечать кращий захист споживачів від нелегальної або контрафактної продукції", - зазначили в Єврокомісії.

Наголошується, що новий кодекс митного союзу, який набирає чинності з 1 травня, дозволить забезпечити щорічний товарообіг торгівлі ЄС в обсязі більше 3 трильйонів євро.

Нові правила будуть імплементовані через високотехнологічну IT-систему, яка забезпечить швидкий обмін інформацією про товари між відповідними органами країн-членів.

У ЄС також наголосили, що цей митний союз є унікальним у світі, він покликаний забезпечити економічне зростання і створення робочих місць.

Читайте також: Для скарг бізнесменів створять спеціальну «гарячу лінію»

Рекомендуємо прочитати

В Минобразования подсчитали, когда исчезнут очереди в детсады

В течение трех лет в Украине можно решить проблему очереди в детских садах....

Це може бути цікавим

Савченко: Евровидение больше не несет в себе той идеи, которую должно нести

В ситуации, когда страна охвачена огнем, Евровидение не несет той красоты и счастья для души, которое запланировано этим конкурсом....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Не вижу, не слышу, не говорю. Как российские СМИ не заметили массовых акций протеста по всей стране

Протестующие вышли на согласованные и несогласованные митинги и шествия в десятках городов, которые вылились в массовые задержания и столкновения с полицией, однако российские медиа предпочли не заметить происходящего....