У ЄС з 1 травня вступають у силу нові правила режиму митного союзу

У Євросоюзі з 1 травня вступають у силу нові правила режиму митного союзу, які повинні спростити ведення бізнесу в сфері торгівлі в Європі. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Єврокомісію.

"Нові правила митного союзу повинні спростити ведення бізнесу в сфері торгівлі в Європі і забезпечать кращий захист споживачів від нелегальної або контрафактної продукції", - зазначили в Єврокомісії.

Наголошується, що новий кодекс митного союзу, який набирає чинності з 1 травня, дозволить забезпечити щорічний товарообіг торгівлі ЄС в обсязі більше 3 трильйонів євро.

Нові правила будуть імплементовані через високотехнологічну IT-систему, яка забезпечить швидкий обмін інформацією про товари між відповідними органами країн-членів.

У ЄС також наголосили, що цей митний союз є унікальним у світі, він покликаний забезпечити економічне зростання і створення робочих місць.

Читайте також: Для скарг бізнесменів створять спеціальну «гарячу лінію»

Рекомендуємо прочитати

Неадекватний чоловік у Києві знущався над собакою і напав на дівчину

У Києві неадекватний чоловік знущався над собакою і напав на дівчину, яка намагалася її захистити....

Це може бути цікавим

Канадцы начали разработку соцсети Ukrainians

Украинцы поддержали идею создания собственной социальной сети Ukrainians, разработать которую предложила команда программистов из Канады StartupSoft....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​"Укрпочта" внедряет услугу доставки наличных на дом

Госпредприятие почтовой связи "Укрпочта" анонсировала запуск услуги перевода средств с банковской карты с доставкой наличных получателю....