У ЄС з 1 травня вступають у силу нові правила режиму митного союзу

У Євросоюзі з 1 травня вступають у силу нові правила режиму митного союзу, які повинні спростити ведення бізнесу в сфері торгівлі в Європі. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Єврокомісію.

"Нові правила митного союзу повинні спростити ведення бізнесу в сфері торгівлі в Європі і забезпечать кращий захист споживачів від нелегальної або контрафактної продукції", - зазначили в Єврокомісії.

Наголошується, що новий кодекс митного союзу, який набирає чинності з 1 травня, дозволить забезпечити щорічний товарообіг торгівлі ЄС в обсязі більше 3 трильйонів євро.

Нові правила будуть імплементовані через високотехнологічну IT-систему, яка забезпечить швидкий обмін інформацією про товари між відповідними органами країн-членів.

У ЄС також наголосили, що цей митний союз є унікальним у світі, він покликаний забезпечити економічне зростання і створення робочих місць.

Читайте також: Для скарг бізнесменів створять спеціальну «гарячу лінію»

Рекомендуємо прочитати

Эксперт рассказал, как удалось отстоять Украину в 2014 году

22 ФЕВРАЛЯ 2014-ГО - ПРОВАЛ ПУТИНСКОГО ПЛАНА РАСКОЛА УКРАИНЫ, КОЛОМОЙСКИЙ СОРВАЛ СЪЕЗД "УКРАИНСКОГО ФРОНТА", ТУРЧИНОВ СТАЛ ГЛАВОЙ ВЕРХОВНОЙ РАДЫ....

Це може бути цікавим

Видео с маленькой приставучей пандой покорило интернет

Авторы видео даже снабдили ролик шутливыми комментариями:....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Киевляне сообщают: Автохам на Лексусе напал на водителя Нивы

Киевляне ищут свидетелей в соцсетях....