«ЛНР» не спроможна ні наступати, ні обороняти позиції, — бойовик із РФ

«ЛНР» не спроможна ні наступати, ні обороняти позиції, — бойовик із РФ

Росіянин Антон Раєвський брав участь у боях у лавах проросійських терористів у липні 2014 року в районі Донецька. Тут він потрапив в оточення, був поранений і евакуйований до Ростова-на-Дону.

За рік росіянин знову повернувся до терористів «ЛНР», де побачив контрактну армію «Луганської народної республіки», що зазнала величезних проблем, і зіткнувся з ненавистю місцевих. Тепер Раєвський констатує провал націоналістів, сп’янілих ідеєю Новоросії.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Новый регион«.

«Тепер як колишній офіцер Народної міліції «ЛНР», кажу: «Армія не тільки не здатна наступати, але і обороняти свої позиції. Без російської присутності українці зламають фронт за лічені дні. Наша 7-а бригада тримає оборону в бік Світлодарська, в тилу Дебальцевого, на фланзі бригада «П’ятнашка». Українці можуть сміливо заходити парадним маршем в Дебальцеве, шансів у бригади — ніяких», — підкреслює бойовик.

Він також акцентує увагу на тому, що бойовики переважно не вміють правильно поводитися з військовою технікою.

«У бригаді є досить БМП-1, але половина одиниць не має екіпажів, а для яких є, вони не навчені. Немає механіків, водіїв і операторів. І солярки немає, а якщо є, солдатики і офіцери зливають і продають — прожираємо…
У 3-му батальйоні є взвод ПТКР — це основна зброя проти танків. Але половина бійців у житті не розбирала ПТКР. Решта — стріляли раз-два… Бронетехніка в занедбаному стані, немає навіть фахівців-ремонтників. У разі переходу ЗСУ в наступ? Буде воля Кремля — ​​російська армія їх стримає. Ні? Тоді котли будуть у нас, якщо ЗСУ вдарить по всьому фронту, а тільки так і треба наступати».

Окрім цього він визнає, що бойовики воюють на Донбасі не за так звану «ідею Новоросії», від якої нічого не залишилося, а банально за гроші.

«Служать за гроші. Рядовий отримує 15 тисяч рублів, сержант в районі двадцятки, прапорщик — 24 тисячі, офіцери — від 30 тисяч і понад, залежно від посади», — зауважує бойовик.

Читайте також: У Гаазі суд розпочав вивчення матеріалів про злочини Путіна на Донбасізагрузка...

Читайте також