Як пережити час панування ретроградного Меркурія

Окрім періоду ретроградного Марсу, який розпочався 17 квітня і триватиме аж до 30 червня, з 28 квітня розпочався час панування ретроградного Меркурія, який закінчиться 22 травня. Ретроградними бувають усі небесні світила, крім Місяця та Сонця.

Пише ТСН.

Меркурій стає ретроградним три-чотири рази щороку, на період близько 20 днів. Ретроградність означає рух назад. Насправді ж планета так не рухається – таким її рух буде лише для спостерігача із Землі. Для західної класичної астрології це доволі цікаве явище, тому її порадами варто скористатися. Кожна планета відповідає за щось, приміром, у характері людині.

Меркурій - це римський бог торгівлі, комунікації та руху, він - швидкий посланець богів у крилатих сандалях (у грецькій міфології йому відповідає Гермес). Тому Меркурій вважається покровителем розумової діяльності, спілкування, інтелектуальної енергії. Ретроградність уповільнює позитивні властивості планети, тому все, що походить із сфери інформації – переговори, зв'язок, нові дані – може загальмуватися. Під час ретроградності не виключені проблеми з будь-якою технікою, в тому числі автомобілями. Також ретроградність Меркурія - це повернення назад. У вашому житті з'являться люди, на яких вам у звичайному житті не вистачає часу, пригадаються старі проекти, які ви так не закінчили, повернуться ідеї, наприклад, про звільнення.

Звісно, під час цього періоду можна залягти на дно або сховатися у "нору". Але оскільки Меркурій буває, нагадую, тричі на рік таким, то довго відсиджуватися не вдасться. Просто потрібно пам'ятати про цей період і вміти його використовувати собі на користь. Як? Просто скористайтеся цими порадами:

1. Не починайте чогось нового, не відкривайте фірму, не наймайте нових працівників, не заключайте нові договори. Краще доробіть старе.

2. Не сподівайтеся у цей період на точність у роботі вашого новомодного гаджета чи побутової техніки. Краще продайте стару техніку. Будьте уважні до цифр та літер у ваших документах, адже туди можуть закрастися помилки.

3. Не починайте вчитися на якихось курсах. Краще присвятіть цей період практикам New Ege (езотериції та духовним практикам). Навчіться слухати свій внутрішній голос.

Ретроградний Меркурій цьогоріч також слід очікувати 30 серпня-22 вересня та 19 грудня-8 січня 2016 року. Одну петлю ретроградності цієї планети ми вже успішно пережили у січні цього року. А ще - кожному своє: в когось у період ретроградного Меркусія внутрішні "таргани" вийдуть на парад, а хтось зовсім не помітить небесного впливу. Тому якщо дуже хочеться втілювати у життя щось нове - дійте, незважаючи на ці поради.

Читайте також: Організатори «Євробачення-2016″ вибачилися за заборонені прапори кримських окупантів та бойовиків

Рекомендуємо прочитати

Bloomberg назвал неожиданных лидеров мирового экономического роста

Рост мировой экономики во втором квартале 2017 года превысил 4% в годовом выражении....

Це може бути цікавим

Тітушки разом з помічником депутата напали на будівництво в Києві

На Ревуцького в Києві тітушки в масках разом із помічником депутата Київради від “Самопомочі” Денисом Черкашиним розтрощили паркан біля будівництва і проломили ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....