Українські хакери знищили російський сайт і розсекретили переписку про постачання бойової техніки...

Українські хакери знищили російський сайт і розсекретили переписку про постачання бойової техніки ЗС РФ

Сьогодні об’єднання українських хакерських груп знищило російський пропагандистський сайт і здобуло переписку окупантів, де йдеться про постачання бойової техніки ЗС РФ.

Альянс хакерських груп Falcons Flame і Trinity передав у розпорядження міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm нові матеріали путінських окупантів, які свідчать, що навіть у пропагандистських відеороликах «ДНР/ЛНР» фігурує російська техніка, передає 5 канал.

Зокрема, йдеться про здобуте листування окупантів та їхніх маріонеток. Наприклад, хакери здобули листування т.зв. «міністра інформації ДНР» Олени Нікітіної-Пушиліноїіз «начальником відділу інтернет-ресурсів і мереж Павлом Овдієнком». Той виправдовується перед «міністром» у тому, що відеоролики з РСЗВ «Град» на базі «КамАЗ», які є тільки на озброєнні ЗС РФ, були переглянуті, але російську техніку він і його поплічники прогавили. Це було використано українськими ресурсами, зокрема InformNapalm, у публікаціях про докази російської агресії.

Альянс Falcons Flame, Trinity і InformNapalm здобув ці дані в результаті злому і знищення повного знищення сайту російських пропагандистів Anna News (статей, баз даних і резервних копій). Українські хакери розмістили на ньому відеозвернення.

 На момент написання матеріалу путінським пропагандистам тимчасово вдалось зупинити трансляцію ролика, але сайт anna-news.info досі перетворився на білу сторінку, на якій повідомляється про «технічні роботи». На даний момент адміністрація ресурсу намагається відновити його працездатність, але хакери скидають налаштування і знову заливають відео.

Уже двічі адміністрація намагалася відновити сайт і стерти сліди зламу, але хакери знову і знову заливають відео на головну сторінку, знущаючись над російськими пропагандистами, — повідомляють у InformNapalm.

Читайте також: Адвокат: Пана Фірташа ні в чому не звинувачувализагрузка...

Читайте також

Коментарі