«Логіка Мінська» призведе до втрати Україною незалежності, — депутат

«Логіка Мінська» призведе до втрати Україною незалежності, — депутат

Вашингтонські спостереження

Мінськ — це заперечення реальності і цивілізаційний рух назад для України, Європи і світу. Тому альтернатива Мінську очевидна — визнання реальності і поступ вперед.

На практиці це означає для України і її партнерів, передовсім США:

— юридичне визнання війни і окупації як Криму так і частин Донеччини і Луганщини;

— тимчасова ізоляція окупованих територій для того аби дати змогу Україні розвиватися економічно і політично без руйнівного впливу Росії із середини;

— напрацювання разом із міжнародною спільнотою рішення не лише для відновлення державного суверенітету (відведення озброєнь і відновлення контролю за кордоном), але і комплексної деокупації ураженої частини Донеччини та Луганщини (знешкодження російської агентури, подолання наслідків російської пропаганди, повернення тих, хто вимушений був виїхати і застосування інструментів порозуміння між людьми). Мораторій на проведення виборів до повної деокупації;

— піготовка і укладення нової багатосторонньої (або низку двосторонніх) реальної безпекової угоди із Україною до її вступу до НАТО.

Якщо цього не робити, але іти логікою Мінська, то український народ втратить суверенітет і свою державу, а світ юридичними засобами і коштом української державності плекатиме собі нового фюрера.

Так, відстоювати це непросто! Бо як і в 1919 ми все ще мусимо доводити своє право бути державою і впливати на рішення, які її стосуються.

Але, щоб голос представника держави був почутий за її межами треба мати державу в голові, в серці гідність, а в штанях щось інше, крім грошей.

автор: Оксана Сироїдзагрузка...

Читайте також

Коментарі