У Києві стартує проект Леонора Янко vs Сальвадор Далі

fullsizeАрт-менеджер, куратор вітчизняних та міжнародних мистецьких проектів Леонора Янко, директор LERA LITVINOVA GALLERY, спробувала перевтілитись в генія-провокатора Сальвадора Далі і відтворити його ключові фото-амплуа.

oeVL-pLY1LU (3)

Побачити світ очима Далі, погратись з цікавими візуальними ефектами, геометричними лініями, які полюбляв митець - все це Леонора спільно з неординарним фотографом Сергієм Колесниковим та експресивним художником  Реаною Малевич, молодим дизайнером чоловічого одягу «Mocetawo» Іриною Сіроштан спробували зробити в просторі LERA LITVINOVA GALLERY.

Адже саме Далі є прикладом звільнення від будь-яких суспільних та індивідуальних табу. Фотографії відтворювались дуже точно і водночас творчо, з особливими авторськими змінами і ми показуємо вам першими серію оригінальних фото-робіт!  Крім того, цікава сама ідея – Сальвадора Далі зображує жінка, але про далі… Цей проект буде цікавим експериментом для сучасного мистецтва і новим поглядом на творчість та персону Далі.

Творчій процес з неординарним Сергієм Колесниковим полягав у повному перевтіленні та перенесенні у життя сюрреалістичного Далі минулого століття. Загадкою чи pr-заходом була творчість «великого мастурбатора», як він сам себе називав, гарячого іспанця – Сальвадора Далі… Не дивно, що до гри у кадрі долучилися для створення повної композиції стали сучасні митці та творчі особистості.

Ми запитали в Леонори Янко, як народилася ідея створення проекту: «Майже півроку я думала над ідеєю.. Послідовність спалахів талантів та творчих криз – так виглядає, те чим я займаюся. До того ж,  думаю про себе тільки в контексті мистецтва – це моє життя, це виставки, діалоги з митцями, подорожі, це й моє особисте життя. Метафорично, мистецтво –  мій хліб та секс –  думаю ви зрозумієте.. Мені хотілося в черговий раз дослідити історію генія та його музи. Дослідити гендерну тему –  більшість «дорогих» авторів – чоловіки – психологи та вчені знайшли логічні відповіді на це запитання. А я захотіла приклеїти вуса, вдягти чоловічий костюм та відчути в собі Далі..»

Ми віримо, що ви намагаєтеся розгадати загадки геніїв поки розглядаєте цей арт-експеримент…

Рекомендуємо прочитати

На Киевщине банда украла мужчину и издевалась над ним 3 дня

Правоохранители задержали в Киевской области вооруженных похитителей человека....

Це може бути цікавим

Росія відправила корабель шпигувати за військовими навчаннями Україна-НАТО

Росія відправила розвідувальний корабель ССВ-201 "Приазов'я", щоб стежити за міжнародними морськими навчаннями "Сі Бриз-2017", в яких беруть участь українські бійці, а т....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Розенблата вдягли електронний браслет

Правоохоронці одягли електронний браслет стеження на депутата Верховної Ради Борислава Розенблата....