Лоза вимагає вигнати з Росії українського співака — «особистого ворога»

Лоза вимагає вигнати з Росії українського співака — «особистого ворога»

Російський співак, який віднедавна вирішив, що він тепер ще й музичний критик, Юрій Лоза вимагає вигнати з Росії лідера українського гурту «Время и стекло» Олексія Завгородного.

Артистові не подобається, що підопічний Потапа публікує антиросійські висловлювання. Лоза називає його «сволотою» й «особистим ворогом». Про це пише «Life.ru».

«Таке просто неможливо в жодній європейській країні. Якщо хтось прийде на британське телебачення і почне лаяти королеву, то його тут же зжеруть і знищать. Якщо хтось почне поливати Америку брудом, живучи і заробляючи там гроші, з’їдять тут же на корені», — почав свою «проповідь» Лоза.

Він упевнений, що лідер «Время и стекло», як «заробітчанин», мусить жити за законами Росії й поважати її традицію.

«Якщо ти цього не робиш, пішов нафіг! Перше, що потрібно зробити — видворити його з країни, перекрити все що можна. Це наша країна, ми тут живемо, і я не хочу, щоб якась наволоч називала мене «ватником». Він сволота і гад! Він ворог моєї країни і мій особистий ворог.

Як відомо, гурт «Время и стекло» часто виступає в Росії. А нещодавно колектив опинився серед претендентів на російську музичну премію.

Фото з Facebook Олексія Завгородногозагрузка...

Читайте також