Галасливі панки з Пенсільванії Anti-Flag скоро в Києві

Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11

Дата 6 червня 2016 року Квитки: 400-900 грн Зустріч в Facebook Зустріч в Вконтакте Організатор: Happy Music Group

Anti-Flag завжди були більше, ніж музикантами. Вони завжди претендували на роль ідеологів з ультралівими політичними поглядами. Свою позицію вони висловили і в назві групи, і в 20-річної дискографії: заклики до антивоєнного активізму, розкриття тем расизму і корупції, критика зовнішньої політики США, корпоративізму, нерівності доходів в Америці, підтримка прогресивних політичних груп , таких як Greenpeace і Amnesty International, критика методів виведення економіки з кризи, критика методів боротьби з тероризмом адміністрації Буша ... Причому їх діяльність завжди привертала до себе увагу громадськості і преси. У 2004-му член Палати Представників Джим Макдермотт (Jim McDermott) в своїй промові подякував Anti-Flag за те, що вони сприяли залучення молоді до політики.

Починали хлопці в далекому 88-му, змінювали склад, писали перші альбоми в «кустарних» умовах. Але потім під час туру знайомство з Майком (Fat Mike) з групи NOFX, одночасно власником рекорд-лейбла «Fat Wreck Chords», дозволило ви-пустити кілька альбомів на цьому лейблі. Ще через час Anti-Flag створили свій власний рекорд-лейбл «A-F Records», де крім власних альбомів, випускали ще й альбоми інших виконавців. Більш того, активна соціальна позиція отримала підтримку з боку великого лейбла «RCA», який запропонував їм контракт і повну свободу творчості. Неординарний альянс відбувся, і навесні 2006-го  вийшов альбом «For Blood And Empire», що продовжував антибушівські теми.

Зараз група продовжує випускати студійні і живі альбоми, виступати на фестивалях, їздити зі світовими турами, але вже не як молоді борці за справедливість, а в статусі легенд панк-музики. У будь-якому випадку, виступ Anti-Flag в Києві 6-го червня стане історичною подією для багатьох українських меломанів.

Рекомендуємо прочитати

Китайцы стали продавать доступы к частным камерам

В последнее время в моду вошла новинка: смарт-камеры, используемые для видеонаблюдения....

Це може бути цікавим

Україна планує відправляти уран до Росії найближчі три роки

Український уран планують відправляти до Росії на процедуру збагачення, про це повідомив генеральний директор АТ "Міжнародний центр зі збагачення урану" (МЦЗУ) Глі....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ще одна європейська країна обіцяє не визнавати анексію Криму

Влада Італії поділяє позицію країн Європейського союзу щодо окупації українського півострова Росією....