Галасливі панки з Пенсільванії Anti-Flag скоро в Києві

Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11

Дата 6 червня 2016 року Квитки: 400-900 грн Зустріч в Facebook Зустріч в Вконтакте Організатор: Happy Music Group

Anti-Flag завжди були більше, ніж музикантами. Вони завжди претендували на роль ідеологів з ультралівими політичними поглядами. Свою позицію вони висловили і в назві групи, і в 20-річної дискографії: заклики до антивоєнного активізму, розкриття тем расизму і корупції, критика зовнішньої політики США, корпоративізму, нерівності доходів в Америці, підтримка прогресивних політичних груп , таких як Greenpeace і Amnesty International, критика методів виведення економіки з кризи, критика методів боротьби з тероризмом адміністрації Буша ... Причому їх діяльність завжди привертала до себе увагу громадськості і преси. У 2004-му член Палати Представників Джим Макдермотт (Jim McDermott) в своїй промові подякував Anti-Flag за те, що вони сприяли залучення молоді до політики.

Починали хлопці в далекому 88-му, змінювали склад, писали перші альбоми в «кустарних» умовах. Але потім під час туру знайомство з Майком (Fat Mike) з групи NOFX, одночасно власником рекорд-лейбла «Fat Wreck Chords», дозволило ви-пустити кілька альбомів на цьому лейблі. Ще через час Anti-Flag створили свій власний рекорд-лейбл «A-F Records», де крім власних альбомів, випускали ще й альбоми інших виконавців. Більш того, активна соціальна позиція отримала підтримку з боку великого лейбла «RCA», який запропонував їм контракт і повну свободу творчості. Неординарний альянс відбувся, і навесні 2006-го  вийшов альбом «For Blood And Empire», що продовжував антибушівські теми.

Зараз група продовжує випускати студійні і живі альбоми, виступати на фестивалях, їздити зі світовими турами, але вже не як молоді борці за справедливість, а в статусі легенд панк-музики. У будь-якому випадку, виступ Anti-Flag в Києві 6-го червня стане історичною подією для багатьох українських меломанів.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Ученые раскрыли странную связь между леворукостью и формой лица

Люди с более тонкой нижней частью лица заметно чаще бывают леворукими, чем мужчины и женщины с крупным подбородком и нижней челюстью, заявляет ученый в статье, опубликованной в журнале ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве дотла сгорело популярное кафе

В Киеве на Оболони ночью 28 апреля дотла сгорело кафе....