Чим зайнятися по дорозі на роботу

В дорозі на роботу «білі комірці» проводять у середньому годину часу. Перебуваючи в транспорті, найчастіше слухають музику і читають. Більшість дізнається новини із електронних ЗМІ й лише 6% віддають перевагу друкованим виданням. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua лише чверть опитаних не використовує гаджети по дорозі до офісу.

Ритм життя сучасних «білих комірців» дуже насичений і динамічний. Часу на все катастрофічно не вистачає. Не дивно, що навіть у дорозі на роботу/з роботи офісні працівники намагаються зайнятися чимось корисним або, принаймні, перепочити й відволіктися. У цьому їм допомагають сучасні гаджети і мобільні пристрої.

Як показало опитування hh.ua, трохи менше половини «білих комірців», перебуваючи в транспорті, слухають музику. До меломанів належать як ті, хто їде на роботу в громадському транспорті, так і ті, хто добирається на особистому автомобілі. Третина опитаних, незважаючи на погане освітлення й тряску, читають книги та газети. І майже стільки ж просто дивляться по сторонам. Кожен сьомий знаходиться за кермом і на сторонні дії не відволікається. Один із восьми намагається дрімати, і стільки ж переглядають новини та погоду. Цікаво, що десята частина офісних працівників, навіть знаходячись у транспорті, повністю поглинуті роботою — вирішують нагальні питання і відповідають на телефонні дзвінки. Серед тих, хто готується до роботи, майже вдвічі більше топ-менеджерів.

Значно рідше «білі комірці» просто «вбивають» час — дивляться серіали або грають у комп’ютерні ігри. Крім запропонованих варіантів, вони зазначали, що слухають аудіокниги, вивчають іноземні мови, читають професійну літературу й книги із саморозвитку.

Згідно опитування, більше половини, перебуваючи в дорозі, в основному читають електронні ЗМІ. Серед молодих людей у віці до 35 років цей відсоток ще вищий. Лише 6% читають друковані видання. Майже третина слухають радіо. І ще восьма частина опитаних не слухає і не дивиться новини в дорозі.

Найзручнішим гаджетом для використання в транспорті є смартфон або телефон. Дві третини опитаних віддають перевагу саме цим мобільним пристроям. Десята частина користується букрідерами. Ще стільки ж слухають плеєр. І лише 7% «білих комірців» є користувачами планшетів.

Тільки 1% бере із собою ноутбук або нетбук, що передусім пов’язано з розміром і недостатньою портативністю цих пристроїв. Варто також відзначити, що чверть опитаних взагалі не користуються мобільними пристроями, прямуючи на роботу.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в березні 2016 року. В опитуванні взяли участь 892 респонденти із різних регіонів України.

Рекомендуємо прочитати

Асад готов к сотрудничеству с США на своих условиях

Сирия готова к сотрудничеству с Соединенными Штатами, в случае если Америка изменит свое поведение....

Це може бути цікавим

Стали известны имена погибших бойцов ВСУ под Авдеевкой

Возле Авдеевки после обстрела погибло двое военнослужащих ВСУ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В аварии погиб известный велогонщик

Итальянский велогонщик команды "Астана", победитель "Джиро д'Италия", Микеле Скарпони трагически погиб на 38-м году жизни, попав под микроавтобус....