У «ЛНР» відбувся «республіканський» диктант «Русский мир» (документ)

У «ЛНР» відбувся «республіканський» диктант «Русский мир» (документ)

У всіх школах окупованої території Луганської області 26 квітня провели диктант на тему «Русский мир». У розпорядженні редакції informator.lg.ua виявилися тексти диктанту для 6 і 9 класів.

Як повідомило джерело, що надало фото текстів, диктант, що проводиться для учнів 5-11 класів, доставлявся в школи на флеш-накопичувачах, захищених паролем.

Диктанти для різних класів розрізняються лише кількістю слів. Тексти диктантів розповідають про історію Донбасу та його відомих особистостей, які зробили, на думку автора, внесок в розвиток «русского мира». Зокрема, в текстах згадуються Володимир Даль, Михайло Матусовський і інші.

0002

0001

Диктант був проведений за указом глави «ЛНР» Ігоря Плотницького «Про проведення декади морально-патріотичного і духовно-морального виховання учнівської молоді» в рамках реалізації проекту «Діти Республіки».

Автор тексту диктанту — Андрій Чернов — «секретар» правління «спілки письменників ЛНР», головний редактор альманаху «Крила», літературний «критик».

Нагадаємо, у вересні 2015 року в «ЛНР» до Міжнародного дня грамотності провели акцію під назвою «Тотальний диктант».загрузка...

Читайте також