Торговці з метрополітену оголосять голодування

Торговці з метрополітену оголосять голодування

Торговці, які законно орендують площу у метрополітені та на яких чиниться рейдерський тиск, оголосять голодування прямо в приміщенні начальника метрополітену.

Про це повідомляє правозахисне об’єднання «Синдикат».

Дрібні підприємці та наймані працівники вважають, що чиновники навмисно позбавляють їх робочих місць, щоб на місці їхніх законних торгівельних точок з`являлися точки інших, більш впливових бізнесменів.

“Я з дружиною з 2003 року орендую у підземному переході площу, на якій за власний кошт поставив торгівельну точку з періодикою. У мене є всі необхідні документи: договори оренди, дозволи на торгівлю, проектна документація… Але останнім часом нас намагаються витіснити звідти та “віджати” все, в що ми вклали свої сили”, — розповідає дрібний підприємець Андрій.

“Я мати-одинака, продаю газети та канцелярію, щоб утримувати неповнолітню дитину та матір-пенсіонерку, зараз ризикую залишитися без роботи. Влада кричить про створення робочих місць, а у мене хочуть забрати останні копійки” — пояснює працівниця такого кіоску на виході з метро Чернігівська, Оксана. Нинішні “господарі міста” всіма засобами намагаються витісняти дрібний бізнес з підземки, але “точки” їхньої власності там стоять як і стояли — переконані правозахисники. “Завтра дрібні підприємці та працівники прийдуть до адміністрації метрополітену, щоб розповісти вам про ті рейдерські схеми та показати їхню сутність”, — пояснює лідер правозахисного об`єднання “Синдикат” Євген Чепелянський.

“Люди які там працюють — найзвичайніші люди, вони не роблять нічого поганого — НЕ торгують алкоголем чи цигарками, а пресою, канцелярією та квітами; вони там абсолютно законно, а зараз їх без будь-яких альтернатив чи діалогу витісняють, щоб на їхньому місці поставити свої МАФи представники крупного капіталу”,  — додає він.

28.04.2016 о 10:00 дрібні підприємці та працівники проведуть спочатку пікетування адміністрації метрополітену (м. Київ, проспект Перемоги, 35) після чого зайдуть до приміщення та спробують потрапити до кабінету начальника, де оголосять безстрокове голодування. В тому приміщенні голодуючі розкажуть журналістам сутність рейдерської схеми, бажаючим зроблять екскурсію підземками та покажуть як одним підприємцям навмисно вимикають світло, а іншим ні, як на місці “демонтованих” торгівельних точок з`являються інші, пояснять якими методами “непрості шишки” давлять дрібний бізнес, покажуть відео рейдерських атак…

“Просто люди вже не можуть мовчати. Проти нас чиниться величезний тиск, з нами ніхто не йде на діалог, ці озвірілі чиновники завтра так само людей виганятимуть і з їхніх помешкань. У мене дитина-інвалід, мій малий бізнес — це єдиний засіб до існування, якщо мене не почують мені доведеться лягати головою на рейки метро, іншого виходу не бачу”, — каже один із підприємців.загрузка...

Читайте також

Коментарі