«Сивина у вуса»: Зіброва попросили поводитись пристойно

«Сивина у вуса»: Зіброва попросили поводитись пристойно

Український естрадний співак, Павло Зібров знявся у новому кліпі «Польська Залізниця Лова-Лова». Робота викликала не тільки подив у журналістів, але і обурення Укрзалізниці. Відео доступне на Youtube.

У кліпі співак попросив призначити його директором польської залізниці. Як відомо, директором Укрзалізниці було призначено поляка Войцеха Бальчуна – екс-керівника польської залізничної компанії PKP Cargo.

Крім того, на епатажний кліп відреагували в «Укрзалізниці». На сайті підприємства розміщено заклик до Павла Зіброва не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах. «Ходіння по коліях – це небезпечно та може призвести до травмувань», – наголосили у прес-службі та висловили обурення поведінкою народного артиста України.

«Шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок – грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті. Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування», – йдеться в повідомленні.

Залізничники зазначили, що «недотримання правил безпеки на залізниці може призвести до передчасної зупинки творчої кар’єри або до перерв у гастролях через травмування».

«Укрзалізниця» звернулася до Зіброва: «Шановний Павле Миколайовичу, ми сподіваємося, що Ви більше не порушуватимете правила безпеки та завжди обиратимете для подорожей залізницю».

Також кліп Зіброва прокоментував і сам Войцех Бальчун: «Той пан, котрий співає, завжди може зголоситись до конкурсу на голову PKP. Якщо має кваліфікацію і досвід, то хто знає…»загрузка...

Читайте також

Коментарі