Рух Яроша готовий до провокацій в Одесі, — заява

Рух Яроша готовий до провокацій в Одесі, — заява

Національний рух «Державницька ініціатива Яроша» (ДІЯ) та Українська добровольча армія не допустять нових травневих провокацій в Одесі. Про це йдеться в заяві керівництва руху.

 – 2 травня вся Україна буде відзначати пам’ять жертв катастрофи, яку два роки тому в Одесі організували кремлівські спецслужби… Рік тому українські патріоти з допомогою правоохоронців не допустили такого кремлівського сценарію. Однак ми не виключаємо, що російсько-терористичні бандформування у річницю одеської травневої трагедії будуть намагатися взяти реванш і спровокувати нове побоїще ще більшого масштабу, — йдеться в заяві.

У зв’язку з цим, підкреслюється в заяві, активістів «ДІЯ» і воїнів загонів територіальної оборони Української добровольчої армії «приведено в стан повної готовності з можливістю в будь-який момент реагувати на провокації в Одесі і дати гідну відсіч ворогові».

Зокрема, «ДІЯ» Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Дніпропетровської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Чернігівської, Донецької, Харківської, Сумської областей вже мобілізували частину свого активу.

– Сотні небайдужих громадян готові в будь-який момент виїхати на допомогу своїм побратимам з Одеси, — запевнили в русі.загрузка...

Читайте також

Коментарі