Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11

Дата: 15 мая 2016 року
Квитки: 120-300 грн,
Зустріч в Вконтакте
Зустріч в Facebook
Організатор: Happy Music Group

Напередодні свого великого сольного концерту в клубі Sentrum група MAiAK опублікували запис свого триб’юту Девіду Боуї. Кавер-версія на пісню Девіда Боуї 5 years була записана «наживо» в ході mezzanine sessions, а 6 лютого група виконала цю пісню на вечорі пам’яті Девіду Боуї в Sentrum. Партію клавішних виконав Сергій Кейн.

15 травня група зіграє свій перший великий сольний концерт в київському клубі SENTRUM. На концерті MAiAK представлять абсолютно нові пісні, які увійдуть до нового альбому, а також кращі пісні з попередніх релізів. Атмосферу доповнить спеціальний відеоряд і світлове шоу.

Про групу

MAiAK — це міцний енергійний рок з елементами щільного пост-панку і електроніки. На рахунку групи вже 2 EP: однойменний MAiAK і Fast Forward. Але саме живі виступи стали візитною карткою групи і дали привід заговорити про неї. Ви могли відчути це на найбільших українських фестивалях Zaxisdfest, Файне мiсто, ГогольFest, а також на інсайдерських заходах, які відкривають нові імена української музики: Secret Stage арт-пікніка Слави Фролової, фестиваль незалежної української музики Speaker Festival, Comma Party # 2.загрузка...

Читайте також

Коментарі