У «ЛНР» працюватиме чеченський мобільний оператор

У «ЛНР» працюватиме чеченський мобільний оператор

У підконтрольній сепаратистам «Луганській народній республіці» працюватиме оператор мобільного зв’язку із Чечні. Оператор «Лугаком» має намір сьогодні підписати договір із «Ростелеком» і використовувати номерний ресурс чеченського «Вайнах Телеком».

Як пише УНН, інформацію про зміни мобільного оператора сепаратистів надали у головному розвідувальному управлінні Міністерства оборони України.

23 квітня оператор зв’язку «республіки» «Лугаком» підпише угоду із «Ростелеком». Росія напряму постачатиме на окуповану територію України також послуги інтернету та кабельного телебачення, — йдеться в повідомленні розвідки.

Відомо, що російський оператор відмовився від користування в «ЛНР» телефонного коду +7, який діє в Абхазії та Південній Осетії. Натомість сепаратистський оператор працюватиме із номером чеченського «Вайнах Телеком».

Відомо, що рішення використовувати в «ЛНР» чеченського оператора може бути причиною війни на російському ринку комунікацій. Один з лідерів «Мегафон» зацікавлений у впровадженні санкцій проти «Вайнах Телеком», адже у 2013 році мав конфлікт із конкурентом.

Читайте також: СБУ затримала колишнього українського міліціонера — бойовика «ДНР»загрузка...

Читайте також

Коментарі