У Харкові «замінували» ОДА та університет Каразіна

У Харкові «замінували» ОДА та університет Каразіна

У Харкові невідомий сповістив поліцію про мінування будівель ОДА та університету ім. В. Каразіна, через що довелося евакуювати 1,5 тисячі осіб. Інформація про замінування не підтвердилася.

Про це розповіла заступник начальника відділу комунікацій Нацполіціі в Харківській області Оксана Калмикова.

Правоохоронці евакуювали 1,5 тис. Громадян з обох будівель, оглянули 20 тис.кв.м площ — ні в ОДА, ні в університеті міни не виявлено, — сказала Калмикова.

За її словами, зараз правоохоронці вирішують питання про внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності».

Зараз поліція проводить всі необхідні заходи щодо встановлення осіб, які повідомили про замінування, — додала Калмикова.

В суботу, 23 квітня, об 11.10 в поліцію надійшло повідомлення про замінування будівлі ХОДА. Через 20 хвилин надійшло повідомлення про замінування універсітету Каразіна, де о 10.45 гість міста — керівник Адміністрації Президента України Борис Ложкін — відкрив постаменти з бюстами Нобелівських лауреатів, чиє життя було пов’язане з Харковом: мікробіолога Іллі Мечникова, фізика Льва Ландау і економіста Семена Кузнеця.

Крім того, 22 квітня в будівлі ХОДА шукали бомбу.

Читайте також: У Харкові спалили дотла позашляховик екс-депутата міськрадизагрузка...

Читайте також

Коментарі