Чому Путін "злив" "Новоросію", — думка російського політолога

Відомий російський політолог Лілія Шевцова розповіла, чому російський президент Володимир Путін поховав ідею "Новоросії".

Про це вона сказала в інтерв'ю "Оnline.ua".

Шевцова впевнена, що Путін відмовився від "Новоросії" після санкцій Заходу і запеклого опору українців на Донбасі.

"Відрив" України був рівнозначний ампутації важливого елемента російської державності. Український Майдан підтвердив, що Росія — все ще не пост-імперія, а недорозпала, підморожена в своєму розпаді імперія, — висловила думку політолог.

Шевцова зазначила, що "в Кремлі була надія на те, що Захід "проковтне" анексію Криму і російську агресію на Донбасі". — Думаю, що якби Путін знав, що станеться, то, напевно, обмежився б тільки "Кримнашізмом". Я маю на увазі і санкції Заходу, і опір українців, що змусило поховати ідею "Новоросії", — сказала політолог.

Читайте також: Путін буде самогубцем, якщо піде на території, де діють українські закони — Тандіт

Рекомендуємо прочитати

В Киеве открылили Рай

Во время вечеринки-открытия в концепции «RAY&Mirrors» гостей ожидали волшебные фотозоны, фонтан из абсента, общение с бренд-шефом заведения, а также шоу сомелье и бармен-шоу на аллее вина....

Це може бути цікавим

Ученые раскрыли необычную связь между иммунитетом и ростом волос

Причиной раннего облысения или проблем с ростом волос может быть не только избыток тестостерона, но и неправильная работа иммунных клеток, говорится в статье, опубликованной в журнале Cell....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....