Дві третини українців відчули позитивні зрушення в сфері земельних відносин

68,2% українців констатують підвищення якості роботи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру за останній рік. Про це свідчать дані дослідження, проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень SOCIS на замовлення «Iнституту Лiберальної Економіки». Дослідження проводилось методом телефонного опитування 2-12 квітня 2016 року, вибірка склала 1001 чоловік з усіх регіонів України.

Абсолютна більшість опитаних констатували позитивні зміни в роботі Держгеокадастру за останній рік: 35,7% опитаних відмітили безумовне підвищення якісних показників роботи землевпорядної служби, ще 32,5% визнали покращення роботи, з уточненням, що самі процедури в сфері земельних відносин потребують реформування.

12,6% опитаних повідомили про відсутність змін. Лише 4% респондентів вважають, що робота Держгеокадастру погіршилась.

Позитивні відгуки пропорційно розподілені в усіх регіонах, що свідчить про комплексний, а не вибірковий характер зрушень в роботі землевпорядної служби.

Більшість опитаних (66,6%) констатували оперативність оформлення документів Держгеокадастром –менш ніж за 30 днів від першого звернення до отримання на руки готових довідок. Відносно повільніше цей процес іде в селах, найбільш оперативно – в містах.

В розрізі регіонів на першому місці по швидкості опрацювання заявок знаходяться Київ та Південь, повільніше оформлення на Сході та в Центрі.

За суб’єктною класифікацією першість за тривалістю розгляду земельних питань утримують ЦНАПи – їх назвали найменш оперативними 24,1% громадян.

Електронною кадастровою картою користувались 93,4 % опитаних мешканців міст, 92% — жителів селищ міського типу (СМТ) та 86,1% селян.

В цілому швидкістю та зручністю системи «повністю задоволені» та «скоріше задоволені» відповідно 35,6% та 35,3% опитаних, нейтральне ставлення у 13,5%, 15% висловили незадоволення роботою Публічної кадастрової карти.

До телефонних консультацій (Гаряча лінія Держгеокадастру) в цілому по Україні вдавались 17,7% опитаних. Найбільше цей канал зв’язку затребуваний серед жителів сіл – 21,5%; у селищах міського типу ним скористались лише 2% опитаних, у містах — 18,2%. В 55% випадках звернення на Гарячу лінію дало позитивний результат.

Також респондентам було задане відкрите питання – які зміни в сфері земельних відносин є найбільш назрілими та актуальними.

Топ-п’ять найбільш очікуваних реформ виглядають наступним чином:

— спрощення процедури оформлення та концентрація всіх етапів процесу в одному місці (14,1%)

— прискорення термінів оформлення документів (10,4%)

— переведення процедур в електронний вигляд (9,6%)

— наповнення та виправлення помилок в земельному кадастрі (7,1%)

— створення єдиної бази/об’єднання реєстрів (5,8%)

Цікаво, що серед опитаних жителів сільської місцевості найбільш популярною пропозицією (понад 11,4% опитаних ) було визначено широке інформування населення про можливості, послуги та процедури в земельній сфері. Це свідчить про необхідність проведення широкої просвітницької кампанії для цієї категорії громадян.

Рекомендуємо прочитати

​В Киеве становится все более популярной доставка диетического питания

В Киеве вопрос доставки диетического питания решает ServiceDiet....

Це може бути цікавим

В новый трудовой мир: Если роботы работают, они должны платить налоги

Общественная реакция на предложение Дельво была чрезвычайно негативной, хотя заметным исключением стала позиция Билла Гейтса, который его поддержал....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Киянам обіцяють покращену соціальну медицину. Як гарантувати ефективність проекту?

Міська владала називає програму інноваційної для соціальної медицини в Україні та з революційними нововведеннями....