Донецькі терористи заговорили про мирне вирішення конфлікту

Донецькі терористи заговорили про мирне вирішення конфлікту

Лідер донецьких терористів Олександр Захарченко заявив журналістам, що бачить можливість вирішення конфлікту на Донбасі мирним шляхом.

 — Є кілька варіантів. Перший і найпростіший полягає в тому, що Київ віддає наказ своїм військовим повернутися в казарми — .. Ті, які знаходяться за межами колишньої Донецької області, а нині «Донецької народної республіки» і вірогідність такого сценарію є, як не дивно, — заявив терорист.

Він вважає, що «це залежить від того, як буде складатися в Києві політична і економічна ситуація, а також від того, яких змін зазнають, можливо, у зв’язку з виборами, плани американців на цей регіон».

 — Інший безкровний варіант — це прямі переговори між нами і Києвом, якими повинен закінчитися мінський процес. Це, якщо сприймати його не як прикриття для передислокації військ, чим займається Київ, а як дорожню карту «для врегулювання нашого конфлікт.у Відсоток ймовірності цього сценарію ще вищий, але він теж залежить від внутрішнього і зовнішнього контексту, — додав терорист.загрузка...

Читайте також