Чи варто розміщувати фото немовлят у соцмережах?

Багато молодих мам розміщують фотографії немовлят у соцмережах, щойно ті народилися. Однак така поведінка жінок подобається не всім.

Авторка видання The Telegraph Кеті Буссі зізнається, що, не маючи дітей, вона вважала поведінку надміру відвертих батьків нудною та неприємною,пише Українська правда. Життя.

Але потім вона народила власних, і вже за 4 години після пологів розмістила у мережі фото новонародженої дочки, ставши однією з тієї третини мам, які вчиняють так само.

У перші тижні життя дочки Кеті постила фото за фото: перша ванна, посмішка — усе це викладалося в мережу заради вдячної аудиторії — друзів та родини.

Однак з часом жінка замислилась, чи вчиняє вона правильно.

- Я перечитала багато історій, які критикують таких матусь, як я. Перша стосувалася французьких батьків, яких юристи попередили про можливість судових позовів за порушення приватності та безпеки, які можуть згодом подати їхні ж діти.

- Друга — маму з Шотландії Еймі МакІндевар ганьблять за те, що вона вдягає доньку у квітчасте вбрання і постить фото в Instagram, де у неї 120 тисяч підписників. Їй закидають експлуатацію і навіть сексуалізацію образу дочки.

Кеті каже, що насправді батьки просто обожнюють своїх дітей, тому вчиняють так. Жінка не розуміє, чому нікого не сварять за фото собак чи котів, або ж за інформацію про дієти, особисті історії невдалих побачень.

- Лише нам, люблячим мамам, радять закрити рота, — скаржиться жінка.

Вона наводить приклад мам-блогерів, які ведуть онлайн-записи від початку вагітності, і вже зробили на цьому високооплачувану кар’єру. Інші ж мають можливість розвивати навички фотографії, письма, маркетингу, PR’у, створюють потім успішні сайти. І все завдяки "вдалому старту" у мережі з дитиною.

- Не можу перестати міркувати, що якби більше чоловіків вели блог татуся, це було б дуже успішною бізнес-моделлю, — вважає молода мама.

Вона також зазначає, що батькам юних моделей та акторів дозволяють використовувати фото дітей з метою заробітку, і ніхто не скаржиться на них.

Окрім того, переконана авторка, зараз родини менш тісні і розкидані по світу, тож соцмедіа дозволяють ділитися важливою інформацією про дітей. Ми живемо у суспільстві, коли мамам важко ходити одна до одної в гості і теревенити, тож сидіння вдома у декреті може бути одиноким та ізолюючим. Ми шукаємо людей, котрі пливуть в одному човні з нами — і знаходимо їх онлайн.

Кеті зізнається, що ділиться фотографіями дочок, щоб також розповісти, яка вона хороша мама: Я розміщую фото своїх, коли вони граються надворі чи їздять на велосипедах — мушу визнати, у цей час я думаю десь на рівні підсвідомості: подивіться на мене! Я вправна мама!

Однак, з іншого боку, жінка стверджує, що почуття дітей треба враховувати, тож варто розмовляти з ними про згоду на розміщення інформації так рано, наскільки це можливо, щоб вони відчували повагу.

Також, на думку молодої мами, їм варто пояснювати, навіщо батьки діляться інформацією про їхнє життя з іншими людьми.

Кеті переконана: треба зважати на аргументи безпеки в мережі: щоб фото дітей не потрапили до рук педофілів чи злочинців.

- Однак у мережі мільйони мільйонів фотографій дітей розміщують щодня. Не думаю, що дії кількох мають зупиняти хороші наміри багатьох, — підсумувала Кеті.

В той же час раніше видання публікувало дослідження, згідно з яким діти у більшості висловлюються проти того, щоб батьки ділилися особистими моментами їхнього життя у соцмережах.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве два дерева раздавили иномарку

Вчера, 27 апреля, в Шевченковском районе по улице Тропинина два дерева раздавили припаркованный автомобиль Mitsubishi Lancer....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Деякі столичні тролейбуси і автобуси змінять маршрути

У Києві тимчасово зміниться режим роботи деяких тролейбусів і автобусів....