У Росії розповіли, чому екс-ватажка бойовиків викинули з війни

У Росії розповіли, чому екс-ватажка бойовиків викинули з війни

Одного з колишніх ватажків терористів так званої «ДНР» Ігоря Стрєлкова (Гіркін) викинули з інформаційного простору, бо він нецікавий російському президенту Володимиру Путіну.

Таку думку висловив «Апострофу» російський політолог Дмитро Орєшкін.

За його словами, зараз Гіркин перебуває в статусі маргінала.

–Що в цій ситуації робити Гіркіну? Тільки забратися на паркан і кукурікати звідти. Ось він цим і займається. Насправді він уже нікому не цікавий. Тому що Гіркін після Донбасу — лузер. Він дійсно програв, — розповів поліолог.

Орєшкін зазначив, що бойовики, які зараз у Росії, непотрібні тамтешній владі.

Так що з людьми, які воювали на Донбасі, зараз в Росії відбувається приблизно те ж, що з героями Афганістану після того, як війна завершилася.»Швидше їх забути. За мінімуму їх годувати». Тому що, як говорили радянські чиновники людям, які воювали в Афганістані: «Ми вас туди не посилали. Якого біса ви ходите тут і просите собі військові пенсії або допомога на лікування ран після поранень?» Те ж зараз відбувається з ними. Вони в дурнях. Це було зрозуміло і передбачувано. Тому що вони вибрали дурну стратегію і в підсумку виявилися переможеними, — пояснює політолог.

За словами експерта, колишні бойовики і їхні ватажки нецікаві для Путіна.

– Тобто це люди, викинуті на узбіччя історичного процесу. Вони нікому не цікаві. В першу чергу, Путіну. А раз не цікаві Путіну, то, значить, більшості населення. Так влаштована нинішня російська вертикаль влади в ЗМІ. Йде повний контроль пропагандистського апарату, а в ньому місця для «Новоросії», для Донецька і Луганська практично не залишилося. Тому що нічого хорошого там немає. Не вийшло…Було б дивно, якщо явну геополітичну поразку часто обговорювали. Так що намагаються не говорити про це взагалі, — каже Орєшкін.загрузка...

Читайте також

Коментарі