Під Києвом намагались підірвати керівника держгеокадастру

Під Києвом намагались підірвати керівника держгеокадастру

У Коростені в дворі власного будинку невідомі хотіли підірвати щойно призначеного керівника держгеокадастру Коростенського району Володимира Тарасенко.

На розтяжці мало не підірвався 7-річний син чиновника, який вчасно помітив на воротах пакет з гранатою РГД-5. Тарасенко припускає, що його залякують, аби пішов з посади.

 — Кожного ранку я дітей везу до школи. Ворота для виїзду машини завжди відчиняє мій син. А це сьогодні він не відкрив. Я кажу: «Сина, чого не відкрив, ми запізнюємось» А він каже: «Там, тату, щось намотане на воротах». Знизу на воротах висів пакет, а в ньому — граната. Вона була заматана в кульок, і там якимись ганчірками обмотана, — коментує ситуацію Володимир виданню «Житомирський Кур’єр».

Викликані спеціалісти виявили предмет, схожий на гранату РГД 5, радіус дії якої — 30 метрів. Предмет передали на експертизу.

Власник будинку і його дружина переконані, що  граната на воротах з’явилась невипадково. Володимира Тарасенка місяць тому призначили керівником держгеокадастру Коростенського району. Вони припускають, в такий жорстокий спосіб хтось хоче його залякати і змусити піти з посади.

Сусіди Таресенків знахідкою на воротах налякані. Бояться, навіть, подумати, що граната могла спрацювати.

Поліція порушила карну справу за статтею «Замах на вбивство».

Читайте також: У жахливій пожежі на Одещині згоріло шестеро дітейзагрузка...

Читайте також

Коментарі