На Донбас прибув підрозділ вихідців із Дагестану та Чечні, — розвідка

На Донбас прибув підрозділ вихідців із Дагестану та Чечні, — розвідка

Минулої доби до одного з підрозділів бойовиків ДНР прибуло підкріплення — російський підрозділ вихідців із Дагестану та Чечні.

Про це повідомив прес-центр головногоуправління розвідки Міноборони України.

З огляду на збільшення кількості російських військовослужбовців, які не бажають брати участь у воєнних злочинах російської влади в Україні, командування збройних сил РФ продовжує активне залучення підрозділів, особовий склад яких набраний переважно із народів Північного Кавказу. 19 квітня до складу «9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти» з місцем дислокації у Новоазовську «першого армійського корпусу» прибув черговий російський підрозділ, укомплектований переважно вихідцями із Дагестану та Чечні. Встановлено персональні дані одного з військовослужбовців цього підрозділу: Алібатиров Іслам Рамазанович, який народився 18 липня 1985 року, — йдеться в повідомленні.

Розвідка також повідомила про чергові втрати бойовиків ДНР та ЛНР в зоні АТО.

19 квітня загинув один «військовослужбовець» «7 окремої мотострілецької бригади» з місцем дислокації у Дебальцевому «другого армійського корпусу», а також поранено по одному «військовослужбовцю» «11 окремого мотострілецького полку» з місцем дислокації у Макіївці та «9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти» з місцем дислокації у Новоазовську «першого армійського корпусу, — йдеться в повідомленні.загрузка...

Читайте також

Коментарі