Мінська група «Петля Пристрасті» презентує в Києві новий альбом

Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11

Дата: 16 червня 2016 року Квитки: 490-1900 грн, Зустріч в Facebook Організатор: Happy Music Group

Білоруську пост-панк команду «Петля Пристрасті» люблять за неймовірну енергетику, легку епатажність, «нервовість», незвичайність і незграбність, що відрізняє їх від багатьох інших груп сучасності. Хоча зарахування до пост-панку досить грубе, тому що музикантам вдалося стати родоначальниками власного унікального жанра. Ще ніхто не досягав таких кондицій в поєднанні інтровертної лірики і гітарного натиску, які разом утворюють несподівано гармонійний союз.

До свого четвертого студійного лонгплею «Петля Пристрасті» підійшла в заслуженому статусі однієї з найяскравіших гітарних інді-груп пострадянського простору. Попередній диск «Фобос» був визнаний кращим альбомом 2013 року по версії авторитетного російського журналу «Афіша».

Вже з першого синглу з «Мода і хмари», пісні «Вантаж», опублікованій в березні, стало ясно: «Петля Пристрасті» вийшла на новий виток, так потужно і влучно вона ще не звучала. Текст «Вантажу» негайно розійшовся на цитати в соціальних мережах.

Всього в альбом, реліз якого відбувся 12 квітня, увійшло 10 пісень. Він був записаний в Мінську на студії MapleTree, за зведення та мастеринг відповідав Олег Доманчук (він же працював над двома попередніми платівками групи). Диск вийшов дуже різноплановим: в нього увійшли як лихі і люті пісні, так і світлі і споглядальні.

Альбому «Мода і хмари» довелося чекати 3 роки. І відгуки фанів і музичних критиків забезпечують абсолютну впевненість, що очікування будуть виправдані з лишком. За словами учасників групи, альбом вийшов більш доступним і менш істеричним, ніж попередні записи. Фронтмен «Петлі Пристрасті» Ілля Черепко-Самохвалов коментує його так: «Що можна сказати про цей альбом, крім того, що нам подобається яким він вийшов? Можна сказати ще, що, можливо, він буде приємно більше, ніж зазвичай, кількістю людей, хоча мене особисто це трохи насторожує, завжди страшнувато ходити неходженими стежками. Альбом вийшов куди більш повітряним, місцями навіть радісним, в ньому менше суб'єктивної істерики і оголених нервів, але це, як нам здається, альбом гарний».

Тому презентація альбому «Петлі Пристрасті» 16 червня в клубі Sentrum стане подією, яку просто зобов'язані відвідати всі меломани, щоб пазл сучасної музики пострадянського простору нарешті склався завдяки цьому елементу.

Група «Петля пристрасті» в мережі.

Рекомендуємо прочитати

ассенизатор-рецидивист незаконно сливает отходы, ссылаясь на папу римского

12 августа в Волгограде местные жители дважды заметили ассенизатора, незаконно сливавшего отходы в канализационный колодец....

Це може бути цікавим

Беспилотные авто будут смягчаться ради спасения пешеходов

Американская компания Waymo получила патент на изобретение технологии смягчения некоторых элементов корпуса беспилотного автомобиля....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Матиоса завели дело за маты в Facebook

Квалификационно-дисциплинарная комиссия прокуроров открыла дело против главного военного прокурора Украины Анатолия Матиоса за мат в картинке, которую он опубли....