Луганські сепаратисти взялися за розповсюджувачів антиукраїнської реклами

Луганські сепаратисти взялися за розповсюджувачів антиукраїнської реклами

У «ЛНР» співробітниками так званого «Міністерства держбезпеки» в ході оперативних заходів виявлено факт ухилення від сплати податків з боку посадових осіб ПП «Рандар».

«В ході ініційованої МДБ ЛНР перевірки даного підприємства об’єднаної державної податкової інспекцією в Ленінському районі м. Луганська, встановлений факт ухилення від сплати податків в сумі 2,1 млн. рублів» ,- повідомляється на сайті «міністерства».

В 2009 році, у Луганську, до святкування Дня Незалежності України на конвертах проїзних документів оформлених рекламною групою «Рандар» була розміщена соціальна реклама у вигляді привітання від фірми «Стальная симфония». Незважаючи на те, що у так званому рекламному блоці були використані кольори державного прапору, текст самого привітання був наступним – «С Днем Независимости, Хохлы!»

Після появи цієї соціальної реклами я звернувся до УСБУ по Луганській області з вимогою перевірити діяльність рекламного агентства «Рандар» щодо відповідності його дій до «Закону про рекламу» та вилучити весь тираж означеної продукції.

«Я вважаю даний текст принизливим і таким, що зневажає почуття титульної нації, яка дала відповідну назву державі Україна, — йшлося у моєму зверненні до СБУ – Використання фірмою «Стальная симфония» у соціальній рекламі державних кольорів, які слугують фоном для антиукраїнських слів, є зухвалим фактом наруги над державним прапором України, що означає кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством. Адже розповсюдження друкованої продукції, яка містить ознаки наруги над державними символами, зокрема, прапору України, принижує честь і гідність українського народу, розпалює міжнаціональну ворожнечу».

Управління СБУ по Луганській області змушено було відреагувати на моє звернення і вилучити тираж означеної продукції. Після відповідних дій СБУ, на проїзних документах почала фігурувати реклама українського квасу «Тарас», а вся реклама була розміщена виключно українською мовою.

Примітно, що в 2016 році їх «колеги» з МДБ ЛНР порушили проти розповсюджувачів антиукраїнської реклами кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.230 КК ЛНР ( «Ухилення від сплати податків і зборів»).

автор: Дмитро Снєгирьовзагрузка...

Читайте також